Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no pewnie :kox:

ale tu nudy :rolleyes:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj nudy nudy......................

Opublikowano

Co powiecie o Renault Clio 1.2 8V 60KM z 2000 r. ?

Miał ktoś kiedyś takiego bzyczka?

Auto ma być dla żony kumpla, ma być małopalący muł :decayed:

Opublikowano

kolega mial takie, calkiem fajne, 3d w srebrnym metaliku, wrzucił alusy 15", przyciemniane lampy na soczewce i nawet sie prezentowal :wink4:

takim mulem wcale cliowka nie byla, jak czasem nia smigalismy,a spalanie faktycznie niewielkie, jednymi slowy dobry wybor

Opublikowano

kolega mial takie, calkiem fajne, 3d w srebrnym metaliku, wrzucił alusy 15", przyciemniane lampy na soczewce i nawet sie prezentowal :wink4:

takim mulem wcale cliowka nie byla, jak czasem nia smigalismy,a spalanie faktycznie niewielkie, jednymi slowy dobry wybor

miał jakieś typowe usterki, na co patrzeć przy kupnie takiego auta?

Opublikowano

zadnych niespodziewanych awarii, poza jakims delikatnym remoncikiem ukladu klimatyzacji, nie pamietam dokladnie co, zadzwonie jutro do kumpla to sie wiecej dowiem.

pamietam ze kolega kupil go sprowadzonego z wloch, w bardzo fajnym stanie technicznym, z przebiegiem niewiele ponad 100tys km. a jezdzil nim ponad rok, jako handlowiec po calej polsce i tych km zrobil spooora ilosc. serwisowal u banachow na towarowej.

aaa, pamietam, ze po tym jak zalozym 15'' i zbyt mocno napieral w zakretach, to mu sie lozyska jakos szybciej w kolach zużyły, ale to niewielki koszt.

rozrzad, olej i smigal po calej polsce bez awarii

a na co patrzec przy kupnie?

to taka podstawa w renowkach, jak sadze, czy nie cieknie z przekladni kierowniczej, bo czasem lubi i trzeba regenerowac, stan blacharki, glownie progi i ranty tylnych blotnikow, przednie sa z tworzywa :decayed:

Opublikowano

oj nudy nudy......................

Czaja a Ty co na spotach nie bywasz ostatnio ??

Opublikowano

znam :D miałem ją :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

znam :D miałem ją :decayed: :decayed: :decayed:

dobry jesteś Załek :hahaha:

Opublikowano

Siemka!

Marek jak dla Juniora szukasz autka to kup mu VW Golfa 2. auto tanie w zakupie, utrzymaniu i naprawach, a przy okazji można je ładnie zrobić. I Młodszy będzie miał frajdę.

P.S. to się nazywa drift

Opublikowano

Co powiecie o Renault Clio 1.2 8V 60KM z 2000 r. ?

Miał ktoś kiedyś takiego bzyczka?

Auto ma być dla żony kumpla, ma być małopalący muł :decayed:

auto dla żony kumpla :D a nie dla juniora :D

Opublikowano

Co powiecie o Renault Clio 1.2 8V 60KM z 2000 r. ?

Miał ktoś kiedyś takiego bzyczka?

Auto ma być dla żony kumpla, ma być małopalący muł :decayed:

auto dla żony kumpla :D a nie dla juniora :D

Junior o uprawnienia będzie walczył w nadchodzącym roku :decayed::wink4:

Wczoraj oglądałem i próbowałem jedno Clio, niby OK, lecz wizyta na podnośniku u Pawła przekonała aby dać sobie spokój...

Opublikowano

nie jest tak łatwo kupić samochód jak się wydaje!

Kto jutro na SPOCIE ???????????????????????????????

Opublikowano

ja moze bede jak ktos po mnie zajedzie :D

Opublikowano

może i ja??? ale pomyślę :)

Opublikowano

nie jest tak łatwo kupić samochód jak się wydaje!

Kto jutro na SPOCIE ???????????????????????????????

Ja. Żana i Paweł na pewno.

Myślę że kilka Kormoranów też się pojawi.

Kierfur 16?

Trzeba się chyba do Korony na koktaile przenieść za 2 tygodnie bo już nawet na parkingu kierfura piździ.

Opublikowano

bede raczej -załeczeq moge po ciebie podjechać jak chcesz jutro,podaj adres :wink4:

Opublikowano

na 100% nie moge sie zadeklarowac czy bede, bo nie wiem do ktorej mam zajecia na uczelni, ale powinnienem zaleciec

Opublikowano

mnie tez nie bedzie bo mam zaliczenie dzis :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.