Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 462,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mnie nie ma bo chwilowo nie mam możliwości prowadzenia samochodu (Grzesiu wie czemu)!

Grzesiu uciekł a Ciebie złapali ?

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: jebłem :D

Opublikowano

OOO odezwał się ten co raz na pół roku na spota wpada...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przypomne ze to nie ja wczesniej chciałem zmiany spotow na srode :)

a teraz bede w weekend zapewne :) zwolnie sie troche ze szkoły i postaram sie wpasc :)

A Ciebie tez nie ma :D a o Grzesiu juz nie wspomne :D no chyba ze zajął sie rozpłodem yorkow na skale swiatowa :)

Aloha.

Ptaszyska robią spota najbliższego w Koronie (niestety aura nie sprzyja ostatnio do stania w przeciągach i grozi odmrożeniem jajec).

Zapraszam wszystkie chrupiące wafelki z opakowania A4 klub (najbliższa niedziela o 16:00) do Korony.

Opublikowano

Hahaha... niezły agent lub agentka... prawo jazdy na bazarze kupione :P

Opublikowano

wstyd ze ho ho :wallbash:

Opublikowano

jakie spiochy :D ja juz od 5 na nogach :D Kto rano wstaje ten idzie po bułki :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 09:10_________________________________________________btw spota robimy pod Cerfurem czy jedziemy tam pod Korone ??

Opublikowano

btw spota robimy pod Cerfurem czy jedziemy tam pod Korone ??

Zapraszamy wszystkich do Korony a nie pod Koronę. :tongue4:

Obchodzimy I urodziny www.kormoran-audi.pl

Znajdzie się kawałek torta dla każdego. :>

Jest parking pod oknami i zsiorbać ciepłą kawkę można gdy pogoda nie dopisuje.

Opublikowano

z chęcią bym wpadł, ale z wiadomych względów nie dam rady niestety!!! :wallbash:

Opublikowano

Paziu wezmie Cie i przywiezie :D

Opublikowano

moze byc, ja kung fu powinnienem zaleciec

Opublikowano

btw spota robimy pod Cerfurem czy jedziemy tam pod Korone ??

Zapraszamy wszystkich do Korony a nie pod Koronę. :tongue4:

Obchodzimy I urodziny www.kormoran-audi.pl

Znajdzie się kawałek torta dla każdego. :>

Jest parking pod oknami i zsiorbać ciepłą kawkę można gdy pogoda nie dopisuje.

Dzięki za zaproszenie :good:

Ja nie wpadnę, bo wciąż nie mam weekendów, lecz wkrótce to się zmieni,

a wtedy drżyjcie, bo wasze spotkania "u babci na pączkach" zmienią się w dzikie libacje dla prawdziwych mężczyzn :naughty::boobs::buhaha::banan3:

Opublikowano

trzymam Marek za slowo!!

Opublikowano

Ja nie wpadnę, bo wciąż nie mam weekendów, lecz wkrótce to się zmieni,

a wtedy drżyjcie, bo wasze spotkania "u babci na pączkach" zmienią się w dzikie libacje dla prawdziwych mężczyzn :naughty::boobs::buhaha::banan3:

Jebaniutki Jarocki Ogier :D

Opublikowano

dobre.... :polew::good:

Opublikowano

ktoś coś dzisiaj imprezuje (pyt. nie dotyczy Załka :wink4:)

Opublikowano

Ja nie imrpezuje juz :decayed: :decayed: :decayed:

aaaaa i co zaskoczyłem Was :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Po 1sze mam szkołe i mam egzaminy

po 2 zamkneli mi Novo i juz nie mam gdzie imprezowac

Zdziwieni ?? :wink4: :wink4: :tongue4: :tongue4: :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.