Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jak.... :polew:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Będziemy grzać gorzałę czy bro ?

Opublikowano

zakładam że browarka bedziemy trzaskać

Opublikowano

wode popijac piwem szampanem i łycha :polew: :polew: :polew: i bedzie gejzer z zoładka :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

siemka, :wink4:

ja to raczej bro, ale różnie na tych naszych spotach bywało

Opublikowano

siemka, :wink4:

ja to raczej bro, ale różnie na tych naszych spotach bywało

no od piwa to czasem zaczynalismy a konczyło sie najeba przy luksusowej albo zoładkowej :D:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hejho łobuzy!

ja tam piwka, ale zycie pokarze :decayed:

mam ogloszenie parafialne, pol godziny temu zadzwonil do mnie pan kurier i przyniosl kalendarze. takze zglaszac :)

calkiem sa spoko, pozza tym ze jeden typ ma 3 foty

z rok ja chce miec swoja

Opublikowano

ja poproszę 1 sztukę ADRIANUS- a na spocie to będziemy najwyzej dalej rzygać niż widziec he he OBACYMY :wink4:

Opublikowano

Adriano to po ile tam wyszło za ten kalendarz?? :cool1:

Opublikowano

po 35 zyla.

macie moj nr takze jak chcecie od razu to dajcie znac, ja od rana jezdze po olsztynie to mozna sie gdzies spyknac

Opublikowano

ja nie mam twojego numeru wiec skoro latasz po olsztynie to podrzuć mi do roboty i zostaw na bramie odbiore se--opolska 42 please

acha i powiedzcie mi jaki wymiar mają mieć wycieraczki do mojego grzmotolota w oryginale -wie ktoś ? :hi:

Opublikowano

z wycieraczkami to gorzej ja pojechałem to autolandu i niby miały byc dobre i siedziałem z jakas babka i 4 pary przymierzałem az wkoncu kupiłem valeo oo takie http://allegro.pl/wycieraczki-valeo-spec-audi-a4-lancia-lybra-i1967483168.html

Opublikowano

Mam postanowienie noworoczne na nadchodzący rok:

ani grama alkoholu !

I jak tu iść na spocik piwny ?

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mozesz isc :) wpadniesz fura odwieziesz nas do domu :decayed: :decayed:

Opublikowano

:decayed:

sorry Arko, zapomnialem wziac z chaty ten kalendarz

Opublikowano

:decayed:

sorry Arko, zapomnialem wziac z chaty ten kalendarz

jeba aaaaany :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Marek będziesz musiał wprowadzić aneks do postanowienia noworocznego

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ani grama alkoholu ale jak jestes sam -z nami możesz :>

a propo spocika piwnego-fczora z wieczora miałem pozegnanie roku w ALIBI z kolegami z pracy, podpytałem szefowa o 14.01 2012 r. -na tę chwilę termin jest wolny więc może szef podjedzie i dogada szczegóły (taktuś) :kox: powiedz że już z nią gadałem powołaj się na mnie jest możliwość zajęcia tylnej sali dla nas pozdrawiam. :hi:

Opublikowano

ee no to git :D

ja w alibi jeszcze nigdy nie byłem :decayed: to bedzie moj first tajm :kox:

duzo tam ludzi przychodzi tak ogolnie ?? :mysli:

Opublikowano

zależy w jakie dni tygodnia -14 .01 bedzie też karaoke dla chętnych :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.