Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka Pany ja odnośnie brzydkich zapachów kiedyś kolesiowi zimą wszedł kot pod maskę i też strasznie śmierdziało :sick3: chciał się tylko ugrzać a się usmażył , nie wiem arko patrzałeś pod auto maże coś tam leży hmm :decayed:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki za tipsa ale to juz wykonałem w1-j kolejności ,ale dziwne jest to iz zonka juz jakiś czas jeżdziła a smród pojawił sie tak jakby pod koniec jazdy tuz przed chatą moją więc? :mysli::)

Opublikowano

Spotkamy się pod Carrefour i jak będzie chęć to pojedziemy na kawę :good:

Nie lepiej razem niż 2 spoty Audi w tym samym czasie? :wallbash:

Poza tym coś czuję że i tak zawitacie na ciepłą kawkę bo na weekend idzie ochłodzenie. :tongue4:

Opublikowano

Arko, wczoraj wiał silny wiatr, w HB są kebaby i jest pizzeria, może coś zawiało stamtąd...,

ale mimo to wzmóż czujność, bądź nieprzejednany i nieufny, nie wykluczone, że nieprzychylne Wam osoby usiłują zrobić wszystko aby zasmrodzić Wam życie. Stara smażona kapusta może wskazywać na mafię z Bangladeszu, są bezwzględni i nie cofną się przed niczym.

Obawiam się, że na wszelkie działania jest już za późno, tu jedynie inspektor Kwiatko i kapitan Zaleczeq pomogą !!!

Duchowo łączę się z Wami.

:wink4::decayed:

Opublikowano

dobre :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: inspektor kwiatko ,kapitan załeczeq i ich mafia z bangladeszu :decayed: :decayed: :decayed::good:

-bede jak inspektor ryba (bez urazy rybko ) z kilera :>

Opublikowano

dobre :polew:

Rybcia wbijaj się na spota piwnego w Alibi,

jak coś mogę Cię przenocować... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

z chęcią ale nie mnie samą :kox:

Opublikowano

z chęcią ale nie mnie samą :kox:

no ta opcja nie wchodzi w grę

:confused4::wink4:

Opublikowano

a do BT ktoś się z was wybiera ?

Opublikowano

wow :notworthy: ale bedzie czad rybka moge wam załatwic nocleg u mnie w firmie mamy pokoje goscinne za 40 dychy :naughty:

co to jest BT?

Opublikowano

a do BT ktoś się z was wybiera ?

chciało by się, ale daleko jak stąd na Kołymę

A co wy ruszacie?

wow :notworthy: ale bedzie czad rybka moge wam załatwic nocleg u mnie w firmie mamy pokoje goscinne za 40 dychy :naughty:

Arko poproszę dwójkę z Rybką na miesiąc, będzie jak w akwarium

:naughty:

:kox:

Opublikowano

wow :notworthy: ale bedzie czad rybka moge wam załatwic nocleg u mnie w firmie mamy pokoje goscinne za 40 dychy :naughty:

co to jest BT?

we firmie ? to może coś przy skrobie to mnie arko przenocuje hehe

BT to Bukowina Tatrzańska

Opublikowano

niom u mnie we firmie---z widokiem na mur ale spoko wejscie jest od 2 strony tylko musisz dac znac ile osób i na jaki czas chcecie nocowac a potem kluczyki zostawicie na bramie

Opublikowano

chęci są ale termin mi jakoś nie odpowiada nie mam z kim dzieci zostawić a to 3 dni w końcu :confused4:

ale może się uda :>

Opublikowano

niom u mnie we firmie---z widokiem na mur ale spoko wejscie jest od 2 strony tylko musisz dac znac ile osób i na jaki czas chcecie nocowac a potem kluczyki zostawicie na bramie

ale się Arko rozpisał przed obchodem

:polew:

Opublikowano

jakie 3 dni? spocik jest w sobotę ! jakim obchodem siedze sobie w biurze i pije herbatke z rumem :wink4: , już sie nachodziłem przez te 17 lat wystarczy -za to co nam robia z tą reformą słuzb mundurowych to chromolę :no::tongue4:

Opublikowano

o Bukowinie pisałam coś nie mogę za wami nadążyć :gwizdanie:

niom u mnie we firmie---z widokiem na mur ale spoko wejscie jest od 2 strony tylko musisz dac znac ile osób i na jaki czas chcecie nocowac a potem kluczyki zostawicie na bramie

myślę że jednak z twojej propozycji arko to nie skorzystam :cool1:

Opublikowano

ok skreśliłem cie juz z terminarza zajęć pokoi gościnnych :>

Opublikowano

Co tam u Was Rybka słychać? Co u Kloro i Fazy`ego?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.