Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UWAGA MAM KOMUNIKAT

W sprawie koszulek

Witam.

Pracujemy na koszulkach firmy Fruit Of The Loom ( 195 lub 205 g). Koszulki

są dobrej jakości ( nie jest to tania chińszczyzna).

Wycena dla koszulek białych ( 195 g);

- 35 zł

Wycena dla koszulek białych ( 205 g):

- 37 zł.

Wysyłka 15 zł.

Pozdrawiam serdecznie.

Pasuje ?? :decayed::decayed::naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ----------

czyli mam rozumieć ze bierzemy pakiet 205 g :wink:

1. Załek 3 szt XL

2. Adek 3 szt XL

3. Kwiatko 3 szt XL

btw ma ktos numer do Arko ?? bo wiem ze kiedyś on chciał koszulkę ale nie ma coś go ostatnio na forum :kwasny:

Firma Druk Na Koszulkach Haft Komputerowy Olsztyn

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

postaram sie być jestem nowym użytkownikiem.Pozdrawiam

Opublikowano

Moje zamówienie się zgadza!!

Załek wiadomo gdzie można go znaleźć:)

Opublikowano

a on jeszcze tam pracuje ??:wink:

---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ----------

spota 19 lutego nie ma :decayed: pozostałość po tamtym roku :wink:

Opublikowano

moje tez sie zgadza

Opublikowano

Jak 19 nie ma spota to kiedy następny ? :wink: Może coś przeoczyłem :whistling:

Opublikowano

to info o 19 to zostało z zeszłego roku :polew::polew::polew:

kuźwa chyba napisze do Marka żeby mi dał możliwość edycji :wink::wink: to bym rozpisał mniej więcej spoty:slina:

Skrzypek masz mozliwosc edycji ??

Opublikowano
  • Autor
to info o 19 to zostało z zeszłego roku :polew::polew::polew:

kuźwa chyba napisze do Marka żeby mi dał możliwość edycji :wink::wink: to bym rozpisał mniej więcej spoty:slina:

Skrzypek masz mozliwosc edycji ??

niestety nie mam:kwasny: ale może uda się coś załątwić:naughty: troszkę cierpliwości:a4fan:

Opublikowano

ja tez będę 19tego obecność obowiązkowa:bag:

Opublikowano

Jak prosiłem niemalże każdego, by wziął do edycji pierwszego posta - to nie było chętnych. I jest problem :decayed:

Kto pierwszy ? Piszemy do moda i po sprawie :naughty:

Opublikowano
:kox::naughty:
Opublikowano

o jest i szef szefów ;)

dawno nie było cie widać Mareczku - może na spocika wpadniesz następnego ?

Proponowałbym Michała dać do modów (choć warto byłoby spytać czy jest możliwość wprowadzenia 2 osób do edytowania)

tylko tam czasem Patryka nie podawaj bo same spamy będą ;))

Opublikowano

zgłaszam kandydature załeczka xd

Opublikowano

to niezla bedzie tu ro***erducha:facepalm:

Opublikowano

zgalszam kandydature Adriana :decayed:

Opublikowano

a wy jak zawsze jaja sobie robicie z poważnych spraw :whistling:

Opublikowano

a właśnie mogą być 2 osoby co będą to edytować ?? :decayed::decayed:

Opublikowano
a właśnie mogą być 2 osoby co będą to edytować ?? :decayed::decayed:

Dwie osoby to mogą zasadniczo robić coś zgoła przyjemnego... :naughty:

np. całować w kolanko nóżki z avatarka Rybki :wink::decayed:

Opublikowano

normalnie TY zyjesz :decayed: miałem juz nie pic ale sie napije w wekeend na to konto :decayed:

Opublikowano
a właśnie mogą być 2 osoby co będą to edytować ?? :decayed::decayed:

Dwie osoby to mogą zasadniczo robić coś zgoła przyjemnego... :naughty:

np. całować w kolanko nóżki z avatarka Rybki :wink::decayed:

hihi no zalek teraz wiesz :decayed::grin:

a tak po za tym to taktuś jesteś taki zabiegany czy jak ? rzadko cię tu widuje :acute:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.