Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

akcyza może zabić no chyba ze rzeczoznawca dobrze wyceni:wink:

no fakt ale mozna przerobic na pomoc drogowa :grin::grin:

btw b8 to k**wa nawet bez sline jest sliczna :wink:

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/audi-a4-rs4-265924/#post3410978

mysle, czy nie pojsc jutro do pko i nie wypelnic wniosku o kredyt...

Załeq, co Ty na to, sumujac same graty to i tak w c**j hajsu gosc wsadzil, ciekawe tylko jak mocno go upalal i ile jeszcze pojezdzi bez remontu...

niby tak tylko taka furę to trzymac do konca zycia trzeba chyba bo nie sprzedaz tego nigdy jedynie mobile.de :decayed:

Swoja droga ostatnio widzialem rs4b5 ostatnio pod kfc :decayed: i za***iście to autko wyglada tylko jak by nie patrzec ma juz po 12 lat i to wnetrze nie oszukujmy sie jest stare :kwasny: ostatio jak bylem w 3 city to sobie zaszedlem do aso i byla a4 po lifie posiedzialem sobie no to to jest przepasc miedzy b6 i b7 :decayed::decayed: o b5 nie wspominajac :wink:

takiego ulepa rs4b5 w sedanie to wiesz musisz miec kase nie oszukummy sie na utrzymanie takiego wozka i niedaj Boze bedziesz mial dzwona to dostaniesz jak za a4 :kwasny::kwasny:

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

NO ALE TAK WOGOLE TO MYSLE ZE JACEK POWINIEN SPREZENTOWAĆ NAM B8 NA SPOCIE CO WY NA TO ??:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

załeq nie pier**l, ja tu podjarany siedze i bez kitu kombinuje jak Marte przekonac, a TY mi wyjezdzasz ze stare wnetrze i pitu pitu, jebac to, klasyczne wnetrze, tak sie mowi:D

no i wiadomo ze raczej na dozywocie taka fura, no ale moja poki co tez na dozywocie, bo za pare pln nie sprzedam, musze sie przespac, najwyzej jednak pogonie swoja za grosze i bede ciulal plny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to wygląda całkiem ładnie. Kasiury troche tam upchane w sprzęcie, ale mimo co to bym się zastanawiał bo można za to kupić już duuuzo młodszą a4-ke (choć nie z takim wyposażeniem).

no i plus oczywiście duży że to q ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie auto to tylko na lato do lasnu :decayed: a na codzien dupowoz w gazie wystarczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakby to po jeziorze latalo,mmm. na takim night powerze, nie mowiac o lansie:)

a na codzien mpk, co miesiac oddam krew do 4bilety dostane:) zawsze to jakas oszczednosc:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zime toja bym nie wyjezdzal nim z garazu :decayed: szkoda auta :kwasny:

przykładowo zajebiesz w zaspe połamiesz zderzak :kwasny: dostanie zderzaka ori rs4 to jak szukanie igły w stogu siana :kox: a cena z ASO wy***ie Cie z butów :polew::polew: Taka fura to na vag event do lansu czasem z kims sie złapać trochę pościgać i tyle :decayed:

Madej tez tak z Cuprą zrobił :decayed: 19 stki gwint gleba i fura tylko na lato :banan: bo przedni zderzak nie klejony do dostanai praktynie nie mozliwy na allegro itp itd a w ASO 3k pln :doh:

---------- Post dopisany at 07:15 ---------- Poprzedni post napisany at 06:03 ----------

Audi a4/s4 1.8T quattro 320ps+ ---- duzo zdjec!!! (3094928160) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. łysy masz na codzien :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo co za spanie??? gra ktoś może w tenisa ziemnego?

Motoserce Olsztyn 20.04.2013

20 kwietnia 2013r odbędzie się w Olsztynie Akcja Motoserce. już nie wspominam ze bedzie spot vwgolf mazury dobrze by było sie podpiąć:wink:

Tradycyjnie akcję w Olsztynie wspierają : Klub Audi Olsztyn

czyli kto????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kormoran audi sie z moto sercem podlacza.

ja na bank na motoserce podjade oddac krew, czyli impreze zalicze, spota mozemy zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kormoran audi

dobre ludki? aż tak dzielicie sie na a4klub a4 kormoran???ze wspólnych zbiegowisk niema:wink:

DSC07632.jpg

zaciski z EBC YellowStuff do starego GTI:naughty:

lecimy!!!!!!!!!!!!

plakat1ns.png

dobra na dziś koniec picia bo juz cały internet przeczytałem:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacco nie dzielimy się z W-M Klub Audi. Oni zrzeszają wszystkie audice z województwa a u nas tylko A4-ki (choć nie ma ciśnienia,że tylko A4 musisz przyjeżdżać)

Na Motoserce raczej nie wpadnę (ale nie wiem na 100%), na spocik z golfiarzami chętnie wpadnę!!! (tylko ogarnę do końca swoje A4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacco, dokladnie, nikt sie nie dzieli, nie rożni, żadnych kwasow nie ma, po prostu chlopaki z kormorana aktywnie uczestnicza w wiekszosci imprez mot. w naszym regionie. ja kiedy moge to rowniez z kormoranem uczestnicze w jakichs imprezach. takze na luzie i bez cisnien smialo mozna sie do nich podlaczac jak beda stali na spocie z okazji motoserca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiemy :)

1. Paweł tel 609 199 409

Teraz Paweł pracuje w Warsztacie na ul.Towarowej 14 na przeciwko WORDu :wink:

2. Rbauto Olsztyn ul.Kołobrzeska 50

rbauto Mechanika Samochodowa Olsztyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jako nowy na forum, mogę się pod spocik podłączyć ? :)

Pozdrawiam

jako nowy to nawet masz taki obowiązek ;))

spociki otwarte jak najbardziej dla każdego i tak już zostanie, także zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...