Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja co prawda, jeszcze klubowej naklejki nie mam, ale mam nadzieje ze bede mogl sie wmontowac na kolejnego spota, dzis niestety praca nie pozwolila:/ ale widze ze Olsztyniacy dopisali, cociaz i tak w porownaniu z tym ile a4 w ol jezdzi to malo

(jak kupilem swoja to dziewczyna przez 2 dni mi marudzila ze co trzecie auto w miescie to a4, hehe:) )pozdrawiam wszystkich

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sorry za nieobecnoc :-( A tak sie poświęciłam, ze nawet pojechałam dzis na natrysk i oplukałam niunie z góry soli i błota - specjanię na zapowiadane zdjęcie. Zmarzłam jak diabli, wiec po powrocie zapakowałam sie do wyrka i jak otworzylo mi sie oko to nie bylo widac świata bożego. I chcąc niechcąc skapitulowałam :-(

Opublikowano

Marianb Ja mieszkam w Podlesnej. Rzut beretem od Dobrego Miasta :) Droga na Tulawki.

Opublikowano
  • Autor

co tutaj tak wszyscy zamilkli :tongue4:

może zróbmy wstępną listę chętnych na przedmajówkowego weekendowego spocikaz kolegami z elbląga :drunk::drinks::friends::banan3:

Opublikowano

oprócz czerwca

1.GRazny :good:

Opublikowano

A taktuś z wami gadał na ten temat :mysli:

Opublikowano
  • Autor

juz wstepne rozmowy poczynilismy :>

Opublikowano

:mysli: :mysli: :mysli:tzn

Opublikowano
  • Autor

:mysli: :mysli: :mysli:tzn

jesli chodzi o termin to 25-26 kwiecień co do miejsca to na razie sie nie wypowiadam :tongue4: niespodzianka :> :> :> :>

Opublikowano
:kwiatek: powiedz :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:kwiatek: powiedz :decayed:

heh dowiecie sie w swoi czasie :tongue4:

to od was chetny tylko GRazny??? :thumbdown:

Opublikowano

Spoko, spoko,

jeszcze kilka dni i coś postaram się zaproponować :wink4:

Widzę, że w Elblągu pojawili się różowi , no gratulacje chłopaki :hi::decayed:

Opublikowano

Spoko, spoko,

jeszcze kilka dni i coś postaram się zaproponować :wink4:

Widzę, że w Elblągu pojawili się różowi , no gratulacje chłopaki :hi::decayed:

dzięki

Czekamy z niecierpliwością :lol1:

Opublikowano

Ja niestety na zadne kilkudniowe wyjazdy narazie sie nie pisze. Nie mam mozliwosci. :disgust:

Opublikowano

Ja niestety na zadne kilkudniowe wyjazdy narazie sie nie pisze. Nie mam mozliwosci. :disgust:

ja szczerze mówiąc/pisząc to też tak max 1 nocka... choć wolałbym wpaść rano - zagrilować i z powrotem...

Opublikowano

Ja niestety na zadne kilkudniowe wyjazdy narazie sie nie pisze. Nie mam mozliwosci. :disgust:

ja szczerze mówiąc/pisząc to też tak max 1 nocka... choć wolałbym wpaść rano - zagrilować i z powrotem...

Ja na ten przykład widzę to tylko z soboty na niedzielę.

Żadne kilka dni ( zaczynam się wystrzegać trzydniówek pijackich) :wink4::decayed:

Grillować rano to można z rodzicami na działce :polew:, mam na myśli raczej wieczornego grilla :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ja niestety na zadne kilkudniowe wyjazdy narazie sie nie pisze. Nie mam mozliwosci. :disgust:

ja szczerze mówiąc/pisząc to też tak max 1 nocka... choć wolałbym wpaść rano - zagrilować i z powrotem...

Ja na ten przykład widzę to tylko z soboty na niedzielę.

Żadne kilka dni ( zaczynam się wystrzegać trzydniówek pijackich) :wink4::decayed:

Grillować rano to można z rodzicami na działce :polew:, mam na myśli raczej wieczornego grilla :kox:

popieram taktuś_a

ja widze to tak, ze zjezdzamy sie w sobote do południa jakas siatkowka czy takie tam, wieczorkiem grill do rana :> i w niedziele po południu powrót do domku :good:

co wy na to? :kox:

Opublikowano

PAWEŁ69 dzięki wielkie :hi:

autko chodzi super :good:

Opublikowano

PAWEŁ69 dzięki wielkie :hi:

autko chodzi super :good:

A co robiliście?
Opublikowano

PAWEŁ69 dzięki wielkie :hi:

autko chodzi super :good:

A co robiliście?

rozrząd, paski, rolki :>

autko chodzi jak marzenie a do tego szybko się Paweł uwinął i promocja była :naughty:

została tylko klima do odgrzybienia i sezon może sie zacząć :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.