Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marek, napisz którym miejscu jest ten parking na Rusi żebyśmy tam się nie szukali :wink4:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Normalnie jakbyś chciał grzać trasą na Olsztynek,

wyjeżdżasz z Olsztyna i za 200m jest skręt w lewo "Ruś"... i po skręcie od razu masz ten parking,

kiedyś tam non stop stały bułgarskie dziewczyny..., czyżbyś nie zbaczał ani razu skorzystać...? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no jakoś tak nie było okazji, ale po twojej odpowiedzi to nasuwa sie kilka myśli co do okoliczności jak znalazłeś ten parking :cool1:

Opublikowano

no jakoś tak nie było okazji, ale po twojej odpowiedzi to nasuwa sie kilka myśli co do okoliczności jak znalazłeś ten parking :cool1:

koledzy stawiali :naughty::decayed::naughty:
Opublikowano

i ja przybede:D first time i auto niereprezentatywnie sie prezentuje, ale bede:)

Opublikowano

I żeby nie było nudno to i ja się pojawię :wink4:

Opublikowano

Będę i ja, miejsce dobre blisko domu :cool1:

Opublikowano

dzięki za spota tylko ta pogoda :thumbdown:

następnym razem będzie lepiej

pozdro i do zobaczyska :hi:

Opublikowano

Bylo dobrze! Dzieki wielkie :):a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

Witam. Pozdrawiam wszystkich spotowiczów z którymi mogłem się spotkać i pogadać, oraz tych z którymi nie zdążyłem nawet zamienić słowa ;) Mam nadzieję że następnym razem pogoda zlituje się w końcu nad nami, będzie ciepło oraz sucho, a każdy będzie mógł przyjechać na swoich nowych i jak największych alu :good:

Porcja fotek ode mnie:

http://picasaweb.google.com/Marianb30/Olsztyn22Marca2009#

Opublikowano

PS1 Taktuś, wysłałem Ci PW, ale nie wiem czy doszło, więc daj znać :)

PS2 Petlik udało Ci się zrobić fajne zdjęcia na których widać wyraźną różnicę w budowie 2.6 ABC (Picia) i 2.8 AAH (Elektrostar) :good:

Opublikowano

Ehh widzę, że dużo OOOO było dziś na spocie. Aż żałuję, że nie przyjechałem :kwasny:. Mam nadzieję, że za dwa tygodnie frekwencja dopisze, pogoda się poprawi i będzie super :naughty:.

Opublikowano

OK, wytrzeźwiałem, dobra już piszę :wink4:

a więc spot w pewnym sensie historyczny, bo było Nas w 18-tu furkach :audi: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

ad2819050092f228med.jpg

f0691334cf49724amed.jpg

( fotki ze zbiorów Mariana i Petlika)

pojawiło się też trzech nowych spotowiczów :good:

Dziś obecni byli:

1) Żaneta + Paweł Olsztyn

2) Adrianus

3) A4 zielona ???

4) Bergi

5) Czaja77

6) Elektrostar

7) Kwiatko

8) Luqash

9) Marianb

10) Maxym83

11) Petlik + kolega + koleżanka

12) Picia + kolega

13) Pili

14) SeroC4

15) Skrzypek + Iwonka

16) Taktuś

17) Tymoteusz

18) Zbychzz

Bardzo mnie się to podoba :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

milo mi bylo Was wszystkich poznac, pierwszy spot i bardzo sympatyczny, do nastepnego, pozdrawiam!

Opublikowano

Dzięki za fajnego spota do następnego

Opublikowano

Prawie na każdym spocie coś z nieba pada :decayed:

Jaki opad atmosferyczny obstawiacie na następnym spocie??? :kox:

Ponoć w tym roku po zimie nastąpi od razu jesień :polew:

Opublikowano

Jaki opad atmosferyczny obstawiacie na następnym spocie??? :kox:

Mam nadzieję że nie radioaktywny ;)

Opublikowano
  • Autor

Jaki opad atmosferyczny obstawiacie na następnym spocie??? :kox:

Mam nadzieję że nie radioaktywny ;)

opad waszych szczęk bo będzie pięęękne słoneczko;)))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.