Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to szkoda :confused4:

spotkamy się w taki razie po sezonie

pozdro

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A napewno w miarę możliwości :naughty:

Opublikowano

no to szkoda :confused4:

spotkamy się w taki razie po sezonie

pozdro

no Łukasz - nie bądź tak b.pesymistycznie nastawiony. Mam nadzieje że pojawisz się szybciej :cool1:

Opublikowano

dzięki zbychzzz za otuchę :naughty:

tez mam taka nadzieję

pozdro :hi:

Opublikowano

Gdybym ja w każdy łikend miał wyjeżdżać, to bym się chyba... zapijaczył... :kox::decayed::wink4:

obstawiam Łukasz, że jeszcze w maju się pojawisz... :gwizdanie:

Opublikowano

Gdybym ja w każdy łikend miał wyjeżdżać, to bym się chyba... zapijaczył... :kox::decayed::wink4:

obstawiam Łukasz, że jeszcze w maju się pojawisz... :gwizdanie:

obyś Taktuś się nie mylił :naughty:

Opublikowano

Elo kolegi moje,

żyjecie???

Czy może wszyscy na Kortowiadzie?

Opublikowano

A może ktoś z kolegów ma zbędną osłonę przegubu do A4 ? :) bo mi się przedziurawiła ;)

Opublikowano

u mnie w piwnicy czeka na dobre czasy ;)

Opublikowano

u mnie w piwnicy czeka na dobre czasy ;)

To Ci oddam jak Ci sie zepsuje ;)

Opublikowano

Dziś na parkingu przy skręcie na Ruś odbył się

OLSZTYŃSKI SPOT AUDI

Obecni byli:

- Monika-Olsztyn

- Żaneta

- Alex CXI

- Czaja77

- Jose

- 4lo i Leszek

- Ares322

- Paweł Olsztyn

- Rimol

- Sero C4

- Skrzypek + kolega + Wiktorek

- taktuś

- Zbychzz

- Vitaliy

Była z Nas grupa 17-tu osób,

audi szt. 15

af343414a54fc561m.jpg

69611e1b32d40f4fm.jpg

1d1a50b694451c26m.jpg

Dzięki za spota :good:

i do następnego :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

dzięki za spota :a4fan: :a4fan: :a4fan:

p.s.

taktuś, z tego co ja naliczyłem to było 15 :audi: + A6 srebrne którym gościu wpadł na chwilke :tongue4:

Opublikowano

dzięki za spota :a4fan: :a4fan: :a4fan:

p.s.

taktuś, z tego co ja naliczyłem to było 15 :audi: + A6 srebrne którym gościu wpadł na chwilke :tongue4:

ten gościu faktycznie przyjachał audi, ale tak prawił, że cycki opadały...

w życiu już nie wsiądzie do audi, najgorszy egzemplarz, hujowe światła i takie tam pierdoły,

z resztą, żeby dostąpić zaszczytu i być na liście, to trzeba przyjechać jak człowiek, przedstawić się wszystkim i nie gadać źle o marce, którą każdy przyjechał.

Przyjedzie następnym razem, przedstawi się to i będzie na liście.

Opublikowano

Spot bardzo udany :good: Kolega od Audi 80 to Ares322. Ja niestety na razie nie wrzucę zdjęć, bo ostatnio mój komputer nie wykrywa aparatu. Do następnego razu :)

Opublikowano
  • Autor

dzięki za spota :a4fan: :a4fan: :a4fan:

p.s.

taktuś, z tego co ja naliczyłem to było 15 :audi: + A6 srebrne którym gościu wpadł na chwilke :tongue4:

ten gościu faktycznie przyjachał audi, ale tak prawił, że cycki opadały...

w życiu już nie wsiądzie do audi, najgorszy egzemplarz, hujowe światła i takie tam pierdoły,

z resztą, żeby dostąpić zaszczytu i być na liście, to trzeba przyjechać jak człowiek, przedstawić się wszystkim i nie gadać źle o marce, którą każdy przyjechał.

Przyjedzie następnym razem, przedstawi się to i będzie na liście.

święte słowa :kox::drinks:

Opublikowano

witam ,spot udany jak zawsze,a teraz u mnie ładuje się auk pod domem,Marek poruszałem tą wtyczką na dole chłodnicy i jest z temperaturą chyba ok bo wracają stała dęba 90c.zostaje wskazówka paliwa,może to pływak, a może ma ktoś etke i sprawdzi mi czujnik na dole chłodnicy za co odpowiada byłbym wdzięczny pozdrawiam

Opublikowano

Etki się wyzbyłem wraz ze starym lapkiem, więc nie podam, z resztą etka nie opisuje wskazań za które jest odpowiedzialny jakiś czujnik, podaje numery części.

Grzesiek, z czujnikiem przy chłodnicy jest tak jak mówiłem, podaje info na zegar i chyba jeszcze wiatrak.

Na pływak w zbiorniku też warto spojrzeć, przyjedź jutro do mnie to obaczym.

Wyślij mi PW jeżeli pasuje ci jutro, ja odeślę z adresem i numerem tel. kom.

Opublikowano

Nowa kolekcja odzieży klubowej

>> WIOSNA - LATO 2009 <<

Serdecznie Wszystkich zapraszam na zakupy :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.