Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak będziemy :)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Tak będziemy :)

ok weźcie ze soba kierunki :> może od razu wymienimy :naughty::wink4:

Opublikowano

No cóż, niespodziewany najazd rodzinki pokrzyżował plany przyjazdu na spocik... szkoda :evil:

Opublikowano
  • Autor

Na dzisiejszym spocie zawiało wakacjami, o czym świadczy lista obecności:

dziś byli obecni:

1. 4LO+Leszek - dzieki na kierunki już są na miejscu :kox:

2. Arek87

3. Maxym83

4. Skrzypek + familia :>

5. dwie 80_tki z komletem pasażerów :> pierwszy raz na spocie

do następnego, może w liczniejszym gronie :naughty:

Opublikowano

:)wakacje......i ja tak jak pisałem nie dotarłem..pozdrawiam kolegów.

Opublikowano

Ale i tak było fajnie :wink4: do następnego :cool1:

Opublikowano

Witam,

Ja z takim pytankiem :rolleyes: czy passatem tez mozna Was odwiedzic? :hi:

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Ja z takim pytankiem :rolleyes: czy passatem tez mozna Was odwiedzic? :hi:

wal śmiało :good:

Opublikowano

mnie tez nie bylo:/ zaluje, ale prac, ehh no ale widzialem na Tuwima wieczorem Taktusia, jechal z rodzinka, a ja citroenem c15 , pozdrowienia z drogi:)

Opublikowano

no i nie udało mi się przyjechać ;(

następnym razem to już w końcu powinienem się zjawić

Witam,

Ja z takim pytankiem :rolleyes: czy passatem tez mozna Was odwiedzic? :hi:

aj zapraszamy zapraszamy - w końcu my też się od czasu do czasu pokazujemy u passata :>

Opublikowano

no i nie udało mi się przyjechać ;(

następnym razem to już w końcu powinienem się zjawić

Witam,

Ja z takim pytankiem :rolleyes: czy passatem tez mozna Was odwiedzic? :hi:

aj zapraszamy zapraszamy - w końcu my też się od czasu do czasu pokazujemy u passata :>

Jedna wielka rodzina VAG :> ...zrobmy duzego spota: a4klub i passat forum

Opublikowano
  • Autor

i znowu cisza jak makiem zasiał :gwizdanie:

Opublikowano

Cisza jak we wsi ,a niby miasto wojewódzkie :naughty::polew:

Opublikowano
  • Autor

Cisza jak we wsi ,a niby miasto wojewódzkie :naughty::polew:

wy też ostatnio coś ucichliście :gwizdanie:

Opublikowano

Siemka koledzy, co słychać ?

Sezon ogórkowy !!! :kox::decayed:

Opublikowano

i znowu cisza jak makiem zasiał :gwizdanie:

Cisza jak we wsi ,a niby miasto wojewódzkie :naughty::polew:

Siemka koledzy, co słychać ?

Sezon ogórkowy !!! :kox::decayed:

ale u Was cisza :polew:

Opublikowano

i znowu cisza jak makiem zasiał :gwizdanie:

Cisza jak we wsi ,a niby miasto wojewódzkie :naughty::polew:

Siemka koledzy, co słychać ?

Sezon ogórkowy !!! :kox::decayed:

ale u Was cisza :polew:

Nie ma co po próżnicy ozorem mielić :tongue4::decayed:

Opublikowano

no no Grzesiu ! niby 90 koników ale kopci jak by miał ich z 300 :evil:

a tak ogólnie to ładnie się prezentuje twoja furka - chyba było ostatnio woskowanie coś mi się wydaje ;)

Opublikowano

:) wosk ?

a co to takiego?

nie nie woskowałem ,jest brudna jak du...

kopci powiadasz.może i tak ,ale podobnie jak twoje :quattro:

Opublikowano

Diesel musi dyma puścić :decayed:

ale nie zaszkodzi zrobić komplet logów :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.