Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No widze wkoncu sie wszystko rozhustalo a pamietam jak bylo Nas tylko 3 Taktus...Widze dobrze wszystkim zarządzasz do fajnie sie wszystko rozwija...Bulem w Olsztynie w niedziele ale kompletnie nie wiedzialem ze jest spocik tak bym zawital...Jakbys mnie tam gdzies wychaczyl w Olsztynie to wpadnij na rekawie zajezdzajac mi droge to pogadamy...Ateraz jezdze takim czyms dla ulatwienia sprawy...Pzdr

ba60fe9ed7d64bd0med.jpg

Jak ja to zawsze powtarzam nie wazne jakie wazne zeby Audi hehe :evil:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Micek, czy Ty przypadkiem się nie kręciłeś wczoraj wieczorem(środa) po Olsztynie, bo widziałem jakieś zglebione C5 NLI xxxx i tak się zastanawiałem czy to nie ktoś z "klubu" ;)

Opublikowano

No widze wkoncu sie wszystko rozhustalo a pamietam jak bylo Nas tylko 3 Taktus...

to byli czasy... :decayed:

koniecznie musisz zawitać na spota, najbliższy 04 października na Rusi,

koniecznie musisz też ruszyć swoją AGB tak jak kiedyś ABC :punk: :oklaski:

Opublikowano

Nie nie bylo mnie w tyg w Olsztynie...No a na spocik postaram sie zawitac bo raczej wstepnie w niedziele nie bede mial nic do roboty Pzdr :evil:

Opublikowano

:hi: hallo, jest tu kto??:)

pochwale sie ze widzialem w piatek wieczorem pod realem rs4 b5, srebrna, sliczna, marzenie. Moze ktos z Was szuka pracownika z wielka motywacja do pracy :>?

Opublikowano

Ja też spotkałem kilka razy ta RS-e :) na niemieckich blachach.

Jak sie widzi takie cudeńko to nic dookoła się nie liczy ;)

Opublikowano

Kogo jest srebrny avant b6, rej GKW 5***, 27.09 widziany na Kortowie w Olsztynie. Pozdro dla kierownika :good: Ładne autko.

Opublikowano

Gkw to kwidzyn :naughty:

Opublikowano

Marek kupiłem tego chorusa2 .jaki masz kabelek do tej mp3?i i le cię kosztował?

Opublikowano

Marek kupiłem tego chorusa2 .jaki masz kabelek do tej mp3?i i le cię kosztował?

Świetnie :good:

kabel do MP3 mam typu mały jack - mały jack,

lepiej kupić droższy, bo te taniochy potrafią nie łączyć.

A masz emulator zmieniarki, do którego trzeba podłączyć ten kabel?

Wkładałeś już radio? Masz pełne podświetlenie? Ja u siebie musiałem rezać.

Opublikowano

Marek emulatora jeszcze nie mam bo nie wiem jaki kupić, radyjko dojedzie może w piątek.a rezanko wiem jak zrobić,a w sobotę montaż spryskiwaczy i wymiana rozrządu i innych gratów

Opublikowano

za co kochamy HOLANDIĘ???

...

...

...

za 3-2 z Rosją :notworthy: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :drunk:

teraz kolej na nasze Złotka :good:

Opublikowano

za co kochamy HOLANDIĘ???

za 3-2 z Rosją :notworthy: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :drunk:

teraz kolej na nasze Złotka :good:

A za co kochamy Polskę?

za 3:1 z Bułgarią :oklaski: :good:

Opublikowano

Wszystko wskazuje na to, że nie będzie mnie na niedzielnym spocie :confused4:

Opublikowano

Ja tym razem postaram się w końcu przybyć, mam nadzieję że nie wystąpią znowu problemy :)

A mam pytanie Czaja77, bedziesz na spocie? moglbys wziasc vaga?

Dzisiaj na trasie kilka razy co chwile po przygazowaniu mi wpadal w notlauf i nie wiem dlaczego :(

do zobaczenia na spocie :)

Opublikowano

Dzisiaj na trasie kilka razy co chwile po przygazowaniu mi wpadal w notlauf i nie wiem dlaczego :(

do zobaczenia na spocie :)

pewnie turbinkę trzebabyłoby przeczyścić - stawiam na kierowniczki

Opublikowano

ja pierkurw%dole :angry: jak mnie wkur^!@ odcinek Bartąg-Warszawska wrrr, znowu jakis fiut golfem k**wa 3 jechal srodkiem i rozpieprzyl mi lusterko, f*ck, zmasakrowałbym lamusa, wrrr, nawet sie fiut nie zatrzymal i nie powiedzial glupiego sorry:[ Chyba nigdy nie kupie tej nowej obudowy lusterka :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko wskazuje na to, że nie będzie mnie na niedzielnym spocie :confused4:

no mnie to na bank nie będzie ide na weeeseleeee :naughty:

ale w zamian wypije wasze zdrówko :>

Opublikowano
:drinks: tylko na pewno :)
Opublikowano

Dzisiaj na trasie kilka razy co chwile po przygazowaniu mi wpadal w notlauf i nie wiem dlaczego :(

do zobaczenia na spocie :)

pewnie turbinkę trzebabyłoby przeczyścić - stawiam na kierowniczki

Diagnoza mogłaby być trafna, gdyby moja niunia takie kierowniczki posiadała ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.