Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja zawsze jestem na spocie odjeżdżający ostatni :) chociaz nie zawsze na nim jestem :) ale fajnie by bylo spotkac sie na piwku i podyskutowac sobie o czyms tam :)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, tylko że jak tak to trzeba będzie niunie zostawić w garażu i skorzystać z rodzimego MPK :kwasny: lub poprosić kolegę, brata, żonę ect :decayed: o podwózkę. Nie mniej jednak

- kto wtedy pozna że to spot A-czwórek :kox: !!!!!!!

Hehe własnie "zobaczyłam" że dziś mija rocznica jak zapisałam się do klubu :notworthy:

Opublikowano

hehe jak masz dzis klubowe urodziny, to mus nie mus, stawiasz na nastepnym spocie:) :drunk:

Opublikowano
:) a co tu taka cisza????
Opublikowano

U nas to jak zwykle ciszaa jest :)

Opublikowano

dla mnie to będzie 1 spocik

BĘDĘ!

Opublikowano
  • Autor

Help me! Potrzebuję zVAGować moją gizelę :naughty: Zaczęła mi puszczać czarne dymki ;( Kto weźmie na spota VAGa???

Opublikowano

Help me! Potrzebuję zVAGować moją gizelę :naughty: Zaczęła mi puszczać czarne dymki ;( Kto weźmie na spota VAGa???

wezmę, i nawet cholercia czas poświęcę :decayed::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Help me! Potrzebuję zVAGować moją gizelę :naughty: Zaczęła mi puszczać czarne dymki ;( Kto weźmie na spota VAGa???

wezmę, i nawet cholercia czas poświęcę :decayed::wink4:

z góry dzięki Marek :>

Opublikowano

Marek to i ja się podłączę do tego vaga, jak tylko poskładam swoją a4-kę do końca.

Opublikowano

Kurde jak ten Vag przyciaga ludzi na spoty :decayed: Działa normalnie jak magnez :naughty:

Opublikowano
:kox: MARKU a ja tez będę mógł ?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :gwizdanie:
Opublikowano

Taktuś w niedziele będzie wszystkim po kolei vagował, a na koniec każdemu wręczy rachuneczek 99pln + vat :):tongue4:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: dobrze ze mam własnego :polew: :polew:
Opublikowano

Aa no tak :> Grzesiek, a jaki Ty masz kabelek ? mógłbyś znaleźć taki na allegro ? Bo może i my byśmy sobie zakupili w końcu :)

Opublikowano

Aa no tak :> Grzesiek, a jaki Ty masz kabelek ? mógłbyś znaleźć taki na allegro ? Bo może i my byśmy sobie zakupili w końcu :)

kabelek jakis tam mam..ale jaki??? poszukam mozecos wykombinuje ,pozdrawiam

Opublikowano

Ja patrzyłem ostatnio na forum na ten temat o kablach do Vagowania ale jakoś tak na ostatnich stronach była rozmowa o B6 i B7. I żadnych konkretów nie znalazłem.

Opublikowano

Grzesiek jak masz vaga to weź na spota to trochę czasu zaoszczędzimy :naughty:

Opublikowano

To od dziś mozna już głosować w konkursie - admin był chory i była obsówka czasowa

Zachęcam i polecam "się" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To od dziś mozna już głosować w konkursie - admin był chory i była obsówka czasowa

Zachęcam i polecam "się" :decayed:

poszedł głosik :> :naughty: fajne koniki :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.