Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

są elegandzkie jeszcze tą zimę polatają :kox:

Patryk niby tak ,ale tylko z wygładu..... :)ale już skład mieszanki gumy niestety nie. :embarrassed::no:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tyle co ja jeżdze teraz to strarczy :wink4:.

Praca -dom 7 km w ta i wewta

Opublikowano

To musisz zacząć jakieś dalsze wycieczki robić :polew:

bak ON-u starcza Ci pewnie na 6 miechów?

Opublikowano

niedogrzany diesel troche pali :wink4: ale czasami pojade na obwodnice go dogrzać :przebiegly:

Opublikowano

niedogrzany diesel troche pali :wink4: ale czasami pojade na obwodnice go dogrzać :przebiegly:

:):good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good::evil:

Opublikowano

A czy ktoś ma interfejs z OBD1 i mógłby zabrać ze sobą na spot w niedzielę :) :?:

Opublikowano

głos oddany! :good:

lilianatoja - gdzie trzymasz koniska? bo rozumiem ze Twoje:> moj stoi w kortowie i niedlugo czeka go golenie, takze jakbys miala potrzebe ogolenia kabanosa to wal smialo:)

Opublikowano

takze jakbys miala potrzebe ogolenia kabanosa to wal smialo:)

że niby kto ma tego kabanosa...? :blink:

ludzie to nie forum erotyczne :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Opublikowano

takze jakbys miala potrzebe ogolenia kabanosa to wal smialo:)

że niby kto ma tego kabanosa...? :blink:

ludzie to nie forum erotyczne :decayed: :decayed: :decayed::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:nabijasie::OMG:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

padłem!! :polew:

czlowiek powazna oferte strzyzenia koni sklada,a tu taki pojazd po nim zaraz, zberenicy sami :polew:

Opublikowano

No niestety "jeszcze" nie moje

ale też się setnie ubawiłam tym kabanosem :polew:

Opublikowano

Gdzie w Olsztynie robicie przekładkę opon. Kogo polecacie?

Ja ostatnio rok w rok przekładam w B&B, na wiosnę płaciłem 94zł.

Opublikowano

Gdzie w Olsztynie robicie przekładkę opon. Kogo polecacie?

Ja ostatnio rok w rok przekładam w B&B, na wiosnę płaciłem 94zł.

Za samo przełożenie opon 94zl? :shocked:

Ja płace co roku 50zł za zmiane w audiku i 40zł w ibizie, nie wiem skadta roznica w cenie :)

Jest wulkanizacja niedaleko mnie na ul. Polnej, przewaznie nie ma kolejek, a jesli jest to trzeba poczekac ze 20 minut :)

Tylko nie jedzcie wszyscy na raz, bo ja tez bede opony zmienial i kolejke zrobicie ;)

Opublikowano

Za samo przełożenie opon 94zl? :shocked:

tak, przekładka opon na te same felgi (alu),

dodatkowo wymiana wentyli i dużo miedzianej pasty.... :decayed:

Robią dobrze, więc kosztować musi.

Wcześniej jeździłem zawsze do Walesiaka, też robili to na najwyższym poziomie.

Dwa razy zmieniałem w Krysgumie, zraziło mnie jednak niechlujstwo wykonujących przekładkę,

szybko, szybko i byle jak, nawet taka czynność jak położenie zdjętego koła ( w tym przypadku pierdolnięcie kołem o ziemię) pomogła w wyrobieniu sobie zdania.

Opublikowano

Ja jeździłem do Walesiaka, ale od tego roku sam w domu zmieniam:)

Opublikowano

a ja zmieniałem u chłopaków na tuwima ("Magda") no i nie powiem bo nie narzekałem i pewnie w tym roku tam znowu pojadę.

Opublikowano
  • Autor

A ja jeżdzę na Hurtową do Mazura :tongue4:

Opublikowano

a ja chyba nie zmienie.. :kox:

kupilem Swinke 3-4 miecha temu i jakos na opony mnie nie starcza :shocked:

a Swinka bo na myjnie nie tez mam :P

ponad to skarbonka jest zawsze w ksztalcie swinki, a w moja wrzucam dosc wylewnie.. no i Swinka zostala :)

szkoda tylko ze na spociku nie bede.. znow :/ na slub jade - na szczescie jeszcze nie moj ;)

Opublikowano

jak nie zmienisz to i w zime do auta nie wsiadaj, kup jakiekolwiek nalewki zimowe z myk,albo kiezlin jak juz cos, zaplacisz po 75zeta za sztuke,a przynajmniej nikomu krzywdy nie zrobisz i sobie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.