Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, dość nietypowe pytanie. Gdzie w olsztynie jest dobry warsztat samochodowy gdzie nei będe bał się oddać audiki do naprawy? chodzi mi generalnie o ustawienie zbiezności, bo u mnie w mieście to ustawiają tak jak każde auto, a audika ma wielowahacz i trzeba mieć trochę pojęcia i sprzętu, zeby to wszystko dobrze ustawić

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, dość nietypowe pytanie. Gdzie w olsztynie jest dobry warsztat samochodowy gdzie nei będe bał się oddać audiki do naprawy? chodzi mi generalnie o ustawienie zbiezności, bo u mnie w mieście to ustawiają tak jak każde auto, a audika ma wielowahacz i trzeba mieć trochę pojęcia i sprzętu, zeby to wszystko dobrze ustawić

Polecam ustawienie zbieżności w Transportowcu (Łączności) na Towarowej przed stacją wojewódzką,

warunek to trzeba mieć sprawny przód.

Kichy nie robią i nieustawionego auta nie wypuszczą.

Opublikowano

Właśnie. Wahacze mam powymieniane wszystkie, ale coś stuka na układzie kierowniczym. Byłe na diagnostyce dzisiaj u mnie na stacji, no to mi powiedzieli tyle co wiedziałem. Albo drązki kierownicze, albo maglownica ;( i sam nie wiem co mam już robić. A ładować się w maglownicę no to trochę mi sie nie usmiecha, za to jakby to by były drazki to byłbym przeszczęśliwy. pogadamy może na jakimś spocie to moze coś mi doradzicie. hejka

P.S taktuś a nie wiesz ile taka imprreza u nich kosztuje?

Opublikowano

Właśnie. Wahacze mam powymieniane wszystkie, ale coś stuka na układzie kierowniczym. Byłe na diagnostyce dzisiaj u mnie na stacji, no to mi powiedzieli tyle co wiedziałem. Albo drązki kierownicze, albo maglownica ;( i sam nie wiem co mam już robić. A ładować się w maglownicę no to trochę mi sie nie usmiecha, za to jakby to by były drazki to byłbym przeszczęśliwy. pogadamy może na jakimś spocie to moze coś mi doradzicie. hejka

P.S taktuś a nie wiesz ile taka imprreza u nich kosztuje?

stuki słychać podczas jazdy czy przy skręcaniu?

Panowie, dość nietypowe pytanie. Gdzie w olsztynie jest dobry warsztat samochodowy gdzie nei będe bał się oddać audiki do naprawy? chodzi mi generalnie o ustawienie zbiezności, bo u mnie w mieście to ustawiają tak jak każde auto, a audika ma wielowahacz i trzeba mieć trochę pojęcia i sprzętu, zeby to wszystko dobrze ustawić

wahacze do zbieżności nic nie mają, bo i tak dokręca się drążek. Wiem bo przerabiałem ten temat.

Opublikowano

Hehe zacznijcie obstawiać kasę na to co potem wezmę :tongue4:

Ogólnie to sprzedaje dlatego, że mi się w sumie znudziło już takie śmiganie. Rok do prawka zostało także raczej nic innego nie będzie tylko czekanie na prawko :) a potem śmiganie A4 :naughty:

Tak w ogóle to Wszystkiego Najlepszego Grzesiu :drunk:

siemka..Dzięki za życzenia...... :)

Opublikowano

Można by skumulować nasze urodziny i jakieś 3/4 w gronie zrobić.

P.S. Grzesiu, STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM... :drunk:

Opublikowano

Można by skumulować nasze urodziny i jakieś 3/4 w gronie zrobić.

P.S. Grzesiu, STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM... :drunk:

kumulacja to w lotto..............Dzięki śliczne za życzenia :good::hi: :gwizdanie:

Opublikowano

Można by skumulować nasze urodziny i jakieś 3/4 w gronie zrobić.

P.S. Grzesiu, STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM... :drunk:

kumulacja to w lotto..............Dzięki śliczne za życzenia :good::hi: :gwizdanie:

No panie Grzesiu, życzę B8, albo R8 :decayed:

a jak trafisz w lotto ( czego też życzę) to pijemy flaszencję :kox:

Opublikowano

Można by skumulować nasze urodziny i jakieś 3/4 w gronie zrobić.

P.S. Grzesiu, STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM... :drunk:

kumulacja to w lotto..............Dzięki śliczne za życzenia :good::hi: :gwizdanie:

No panie Grzesiu, życzę B8, albo R8 :decayed:

a jak trafisz w lotto ( czego też życzę) to pijemy flaszencję :kox:

no dzięki ,jak wygram w lotto to jedna flaszeczka to za mało :mysli: .obawiam się ze alkoholu by w sklepie zabrakło, :mysli::kox::):hi:

Opublikowano

hej hej - najlepsze życzonka Grzesiu !

a z tym alkoholem to nie przesadzaj bo co zrobisz jak wygrasz na prawde w lotka (trójkę :decayed:

)

no dzięki ,jak wygram w lotto to jedna flaszeczka to za mało :mysli: .obawiam się ze alkoholu by w sklepie zabrakło, :mysli::kox::):hi:

Opublikowano

jak wygrana to minimum 6.. :kox: Dzięki Zbysiu, :cool1:

Opublikowano

Witam Panowie/Panie. Co tam ciekawego sie dzieje w klubie? Mnie wywialo to Toledowiczow, wiec nie mam zbytnio mozliwosci jezdzenia na wasze spoty, bo audika juz nie dostaje ;) na forum tez juz dawno nie zagladalem. Widze, ze spoty konsekwentnie prowadzicie. To mi sie podoba, bo u nas zebranie ekipy na spota w Olsztynie graniczy z cudem. Pozdrowienia dla tych ktorych znam oraz dla tych ktorych nie znam. Mam nadzieje, ze nadarzy sie okazja do poznania :) Moze kiedys odwiedze Was na spocie :)

Opublikowano

Witam Panowie/Panie. Co tam ciekawego sie dzieje w klubie? Mnie wywialo to Toledowiczow, wiec nie mam zbytnio mozliwosci jezdzenia na wasze spoty, bo audika juz nie dostaje ;) na forum tez juz dawno nie zagladalem. Widze, ze spoty konsekwentnie prowadzicie. To mi sie podoba, bo u nas zebranie ekipy na spota w Olsztynie graniczy z cudem. Pozdrowienia dla tych ktorych znam oraz dla tych ktorych nie znam. Mam nadzieje, ze nadarzy sie okazja do poznania :) Moze kiedys odwiedze Was na spocie :)

:) :gwizdanie: :hi:

Opublikowano

kwiatko, stuki to na jakiś dołkach i wybojach. po za tym źle mi się prowadzi moja OOOO kierownica jakby była z waty,rzuca na prawo i lewo, koszmar jakiś. Nie składajie na felgi bo na 15 zachowuje się identycznie. Sprawdzone.Dziś diagnosta właśnie mi powiedział że trzeba zrobić zbieżnosć. Więc zapytałem GDZIE. Powiedział że napewno nie w szczytnie, bo wogóle się na tym zawiasie nie znają, i mial racje:(

P.S Grześ 100 latek;D

Opublikowano
  • Autor

kwiatko, stuki to na jakiś dołkach i wybojach.

to maglownica odpada, jesli byłaby to maglownica o przy skręcaniu by stukała

Opublikowano

a co do skrecania, to czasami jest takie pojedyńcze stuknięcie, a czasami jak kręce to jakby kierownica gdzieś pękała

Opublikowano

A sprawdzales czy nie masz luzow na przegubie?

Jesli chodzi o zbieznosc to proponuje w lacznosci w Olsztynie.

Opublikowano

Tak, na Towarowej, po prawej stronie jadac od ronda. Przed stacja paliw.

Z tego co pamietam, placilem 80zl za ustawienie zbieznosci i swiatel.

Opublikowano

aha, no to by było super. Jeszcze jedna rzecz co do tego stuknięcia. Pojawia się ono jeszcze jak najade na "cichego policjanta, ale tylko z lewej strony od kierowcy. nie mam pojęcia co to moze jeszze pukać. Amotyzator?? albo może faktycznie ten drążek :gwizdanie: (ale bym się cieszył) :> <-- o tak bym się cieszył

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.