Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aha, no to by było super. Jeszcze jedna rzecz co do tego stuknięcia. Pojawia się ono jeszcze jak najade na "cichego policjanta, ale tylko z lewej strony od kierowcy. nie mam pojęcia co to moze jeszze pukać. Amotyzator?? albo może faktycznie ten drążek :gwizdanie: (ale bym się cieszył) :> <-- o tak bym się cieszył

a może puka, bo koło niedokręcone... :gwizdanie:

takie gdybanie nic nie da, nikt też jeszcze nie usunął usterki klikając myszką.

Musisz wjechać na podnośnik i ktoś kto ma pojęcie musi wszystko obaczyć.

Jak będziesz miał przód zrobiony na tip top to wtedy dopiero mechanik znający rzemiosło zacznie ustawiać zbieżność.

Innej kolejności nie ma.

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

aha, no to by było super. Jeszcze jedna rzecz co do tego stuknięcia. Pojawia się ono jeszcze jak najade na "cichego policjanta, ale tylko z lewej strony od kierowcy. nie mam pojęcia co to moze jeszze pukać. Amotyzator?? albo może faktycznie ten drążek :gwizdanie: (ale bym się cieszył) :> <-- o tak bym się cieszył

a może puka, bo koło niedokręcone... :gwizdanie:

takie gdybanie nic nie da, nikt też jeszcze nie usunął usterki klikając myszką.

Musisz wjechać na podnośnik i ktoś kto ma pojęcie musi wszystko obaczyć.

Jak będziesz miał przód zrobiony na tip top to wtedy dopiero mechanik znający rzemiosło zacznie ustawiać zbieżność.

Innej kolejności nie ma.

AMEN :wink4:

Opublikowano
:good: i tak niech zostanie........................ :polew:
Opublikowano

Zbyszek, to jednym słowem podnoszenie mocy auta wyszło ci bokiem. :confused4:

Opublikowano

Koła dokrecone na 10000% a co do mechanika, to znającego sięna rzeczy w Szczytnie poprostu NIE MA!!! każdy mi mówi że wszystko jest ok, "ale coś w tym układzie kierowniczym puka" i stawiają tak jak ja albo magiel, albo drążki... Wiem że najpwościej wymienić WSZYSTKo, ale nie na tym chyba sztuka polega. ręce mi opadają na tych frajerów. I temat chyba zakończymy bo nie ma sensu tego ciągnąć, ze względu na to, żenic i tak nie zdziałamy. Ale za chęci dziękuje. pozdrawaim

Opublikowano

Zbyszek, to jednym słowem podnoszenie mocy auta wyszło ci bokiem. :confused4:

jeszcze długo za nim zdecyduje się na tuning :confused4:

dzieki chłopaki za swoje wypowiedzi :good:

a dla tych co nie za bardzo wiedzą o co chodzi podaje linka żebyście czasem nie władowali się w to samo co ja

http://www.a4-klub.pl/smf/all_ostrzezenie_moja_przygoda_z_zakupem_turbosprezarki_na_naszym_forum-t100445.0.html

Opublikowano

Ehh ludzie to jednak są... :confused4: Współczuję Zbyszek.

Opublikowano

Zbyszek, to jednym słowem podnoszenie mocy auta wyszło ci bokiem. :confused4:

jeszcze długo za nim zdecyduje się na tuning :confused4:

dzieki chłopaki za swoje wypowiedzi :good:

a dla tych co nie za bardzo wiedzą o co chodzi podaje linka żebyście czasem nie władowali się w to samo co ja

http://www.a4-klub.pl/smf/all_ostrzezenie_moja_przygoda_z_zakupem_turbosprezarki_na_naszym_forum-t100445.0.html

Zawsze trafi się jakaś ŁA...ZA, ale żeby tak kolegów z forum ciulać to już szczyt wszystkiego wielkie :bicz3: :bicz: dla piortek98igo

Opublikowano
  • Autor

Zbyszek skąd jest ten cwaniak?

Opublikowano

Witam ponownie :)

Panowie mam pytanko - nie mam u siebie klimatronika i zastanawiam sie czy by sobie nie sprawic tego. ale jestem w tym temacie zupelnie pusty.. uwazacie ze sie oplaca? jesli tak to czego szukac?

Zbyszek - niezly wal Ci sie ukrecil :/ jednak w mym mniemaniu co najwyzej mozesz sie z nim sadzic.. :( jednak na pismie nie masz nigdzie stwierdzenia, ze nowka byl sprzet..

W kazdym razie koles moim zdaniem ewidentnie polecial w kulki - jesli upiera sie ze wszystko jest ok, to nie rozumiem czemu nie chce jej przyjac spowrtem..

a co do klimatronika to z gory wielkie dzieki za wszelkie info :) :)

Opublikowano

Witam ponownie :)

Panowie mam pytanko - nie mam u siebie klimatronika i zastanawiam sie czy by sobie nie sprawic tego. ale jestem w tym temacie zupelnie pusty.. uwazacie ze sie oplaca? jesli tak to czego szukac?

Zbyszek - niezly wal Ci sie ukrecil :/ jednak w mym mniemaniu co najwyzej mozesz sie z nim sadzic.. :( jednak na pismie nie masz nigdzie stwierdzenia, ze nowka byl sprzet..

W kazdym razie koles moim zdaniem ewidentnie polecial w kulki - jesli upiera sie ze wszystko jest ok, to nie rozumiem czemu nie chce jej przyjac spowrtem..

a co do klimatronika to z gory wielkie dzieki za wszelkie info :) :)

witaj ja myślę ze się nie płaca. lepiej sprzedac furke i kupic z klimą :hi:

Opublikowano

Zbyszek skąd jest ten cwaniak?

no z częstochowy ale co tam ...

dałem się nabrać, a teraz trzeba jakoś zakończyć sprawę - grunt że pozostali poznali z kim mają do czynienia[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 17:38_________________________________________________a tak przy okazji to ciekawe czy już powysyłane zdjęcia na konkurs fotograficzny - co Grzesiek ? Może i Karol też zrobi nam niespodzianka swoją furką :naughty:

Opublikowano

siema Zbysiu kilka fotek ustrzeliłem ale jeszcze nie wysłane a co do Karola mam inny pomysł :gwizdanie:ale to uzgodnię z nim prywatnie :cool1::naughty:[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 20:48_________________________________________________ :sexinbed::banan3: sen zimowy was ogarnął? :kox:

Opublikowano
  • Autor

siemka :>

Opublikowano

siemka doszło do ciebie pw?

Opublikowano
  • Autor

siemka doszło do ciebie pw?

doszło doszło, właśnie poszła pierwsza partia

nie jest to takie proste bo jedna fota to 3,5 MB :naughty:

Opublikowano

siemka doszło do ciebie pw?

doszło doszło, właśnie poszła pierwsza partia

nie jest to takie proste bo jedna fota to 3,5 MB :naughty:

:good: ide spac

Opublikowano
  • Autor

siemka doszło do ciebie pw?

doszło doszło, właśnie poszła pierwsza partia

nie jest to takie proste bo jedna fota to 3,5 MB :naughty:

:good: ide spac

już? :gwizdanie:

Opublikowano

siemka doszło do ciebie pw?

doszło doszło, właśnie poszła pierwsza partia

nie jest to takie proste bo jedna fota to 3,5 MB :naughty:

:good: ide spac

już? :gwizdanie:

:boobs: no niestety [br]Dopisany: 30 Październik 2009, 00:36_________________________________________________ :gwizdanie: co z wami ?

Opublikowano
:cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.