Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie neistety nie było, ale za 2 tygodnie occzywiście będe:D no i będzie małe moje świeto, bo kończę już -naście,

a zaczynam już -eścia ;( :polew: więc jak ktoś będzie chciał wypić moje zdrowie, to niech kogoś weźmie ze sobą jako kierowcę:) napewno coś przywiozę:):drunk::cool:

baaardzo dobry pomysl, w koncu sie lepiej zintegrujemy i bedziemy sila niewyjedobania :naughty:

:good:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nom, spocik był bardzo przyjemny :) szkoda tylko, że nagle się to na 2 grupki rozwarstwiło..

No i oczywiście ten niezapomniany pokaz stuntu jakiegoś kolesia w fordzie :) :) Jak to marian (?) stwierdził - że przednia oponka mu strzeli to się raczej nie spodziewał :)

Coś nieśmiało wyszła ta moja druga połówka (zwana potocznie Ewą :decayed:) na tym zdjęciu.. kto tam ją tak zawstydzał lovelasy he? Gdy ja zajęty obczajaniem waszych furek byłem? :cool1:

Skrzypek.. nie wiem czemu ale jakoś w Twa stronę się me podejrzenia kieruja :tongue4:

Opublikowano

trop chyba dobry, podmieniłbym elektrozaworek... :mysli:

brak łączności robi bałagan - sam o tym dobrze wiesz,

a u Ciebie nad wyraz ten kontakt styków elektrycznych kilka razy szwankował :mysli:

kupiłbym dobry kontakt, np. taki:

http://www.allegro.pl/item798182134_spray_kc_kontakt_60_200ml_4216.html

lub taki

http://www.allegro.pl/item797415385_kontakt_s61_do_zabezpieczania_stykow_300ml_fv.html

i poczęstowałbym wszystkie łączenia.

Dziwne, że dopiero te cyrki zaczęły się dziać przy co raz niższej temperaturze... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

nom, spocik był bardzo przyjemny :) szkoda tylko, że nagle się to na 2 grupki rozwarstwiło..

No i oczywiście ten niezapomniany pokaz stuntu jakiegoś kolesia w fordzie :) :) Jak to marian (?) stwierdził - że przednia oponka mu strzeli to się raczej nie spodziewał :)

Coś nieśmiało wyszła ta moja druga połówka (zwana potocznie Ewą :decayed:) na tym zdjęciu.. kto tam ją tak zawstydzał lovelasy he? Gdy ja zajęty obczajaniem waszych furek byłem? :cool1:

Skrzypek.. nie wiem czemu ale jakoś w Twa stronę się me podejrzenia kieruja :tongue4:

złapana na gorącym :polew:

Opublikowano

no no no - widzę że naszego szanownego koleżkę 40 D O P A D Ł A !!!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PAWEŁKU !

Opublikowano

[...] Jak to marian (?) stwierdził - że przednia oponka mu strzeli to się raczej nie spodziewał :) [...]

Wiem to z doświadczenia :naughty: Każdy miał 20 lat - sam "skasowałem kilka bryk" :embarrassed:

Co myślicie żeby zrobić np. następny spot w Ornecie na lotnisku :?: Może już będzie śnieg :?: Tutaj na forum poruszono już temat lotniska w Ornecie, na forum Audi 80 też. Gdyby się dogadać z ekipami z Elbląga, to mogłoby coś z tego wyjść.

Opublikowano

no widzę Marian, że ten gościu jednak trochę cię podpuścił :naughty:

Opublikowano

Nie,nie,nie ja takich rzeczy nie robię, szkoda samochodu :kox:

Opublikowano

no no no - widzę że naszego szanownego koleżkę 40 D O P A D Ł A !!!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PAWEŁKU !

A konkretnie to 29 wrzesień a co Mi tam :wink4: i tak czuje się jakbym miał 20 :tongue4:

Dziękuje bardzo Zbychu :>

Pozdrawiam

Opublikowano

no no no - widzę że naszego szanownego koleżkę 40 D O P A D Ł A !!!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PAWEŁKU !

A konkretnie to 29 wrzesień a co Mi tam :wink4: i tak czuje się jakbym miał 20 :tongue4:

Dziękuje bardzo Zbychu :>

ta 3 zawsze była z przodu a tu taka 4 się pojawiła z nienacka :evil:

Marian Ty to do Ornety to bedziesz musial wywalić tylne siedzenie żeby beczkę z paliwem wsadzić na powrót :naughty:

Pozdrawiam

Opublikowano

no no no - widzę że naszego szanownego koleżkę 40 D O P A D Ł A !!!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PAWEŁKU !

no i ode mnie Paweł, wszystkiego najlepszego ,PS, :drunk: wypijemy nie długo.

Opublikowano

no no no - widzę że naszego szanownego koleżkę 40 D O P A D Ł A !!!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PAWEŁKU !

no i ode mnie Paweł, wszystkiego najlepszego ,PS, :drunk: wypijemy nie długo.

Dzięki ale zanim wypijemy[czytaj uwalimy się] musimy doprowadzić twoją furmanke do pożądku :cool1:

Opublikowano

no no no - widzę że naszego szanownego koleżkę 40 D O P A D Ł A !!!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PAWEŁKU !

no i ode mnie Paweł, wszystkiego najlepszego ,PS, :drunk: wypijemy nie długo.

Dzięki ale zanim wypijemy[czytaj uwalimy się] musimy doprowadzić twoją furmanke do pożądku :cool1:

dzis pali dobrze,,,,,,,,,,,,, :) nawet teraz byłem w sklepie 500m :gwizdanie: od mnie i pali ok

Opublikowano

dzis pali dobrze,,,,,,,,,,,,, :) nawet teraz byłem w sklepie 500m :gwizdanie: od mnie i pali ok

A jutro przestanie i znowu będziesz h*ja......i sadził :polew:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: bez komentarza :embarrassed:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: bez komentarza :embarrassed:

dobra bez urazy :wink4:niech odpala dopuki się nie wysra do końca...

wtedy będzie można znależć usterke na 100%... a nie szukać w doopie mózgu :decayed:

Pozdrawiam i ide spać..... jutro walka z turbiną w golfie IV [poprzeczny silnik, turbina z kolektorem :kwasny:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: bez komentarza :embarrassed:

dobra bez urazy :wink4:niech odpala dopuki się nie wysra do końca...

wtedy będzie można znależć usterke na 100%... a nie szukać w doopie mózgu :decayed:

Pozdrawiam i ide spać..... jutro walka z turbiną w golfie IV [poprzeczny silnik, turbina z kolektorem :kwasny:

:good: oby sie nie wysrał,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :no: Powodzenia :good: :good: :good:

Opublikowano

Ja też się dołączam :decayed:

Paweł - wszystkiego naj...naj i naj :kox::decayed::good:

chłopy - trza by aby się napić :thumbup:

Opublikowano

Ja też się dołączam :decayed:

Paweł - wszystkiego naj...naj i naj :kox::decayed::good:

chłopy - trza by aby się napić :thumbup:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: kiedy???????????????? :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.