Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

tak własnie patrze ze chyba od nas mało co kto pojedzie bo Kaletka bedzie tydzien wczesniej :chytry: takz e zalezy jak z kasa bedzie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Kaletka rulez, ale skad michas znasz termin?

cos ustalaliscie na zebraniu zarzadu? :decayed:

aaa i zanim marian sie wykarze to na spocie byli:

mayhem, zaleczek, ja, marianb, kredens, hiszpan z monika, pawel i zaneta, tomkom, kolega z lidzbarka z toledo, drozda w coupe 2,8q, a reszty wiary to nie znam :kox:

lipa tylko ze od dluzszego czasu notorycznie mega malo a'4ek sie pojawia :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa tylko ze od dluzszego czasu notorycznie mega malo a'4ek sie pojawia :bicz:

Własnie kurw.. co to ma byc ja sie pytam gdzie byli rodzice ?? tak byc nie moze :naughty: pozabierac te kolorki i oddac mi i Adrianowi :) to było po 1

po 2 Marian daj fotki :naughty:

po 3 Marian opisz ten zlot majowy :cool1:

po 4 mam takie pytanko jak najwiekszy spamer :naughty: moze bysmy np za 2 tygle spotkali sie przy hali urani bo teraz szybko sie ciemno robi a tam niby latanie sa ale nie swieca :( i ciemno jak w d*pie :gwizdanie: całe szczescie ze pojawi sie Maxym ze swoimi swiatłami poliftowymi i zestawem hid to oswietlił cała miejscowke :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxym sie pojawil :decayed: to cos sie spoznil, juz dawno zegarki godz w tyl przestawialismy :bicz3:

co do uranii to jestem za

co do pierwszego postulatu Załeczka tez jestem za :kox:

no i marian, fotki i info:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahhahahha

siema RÓŻOWIUTKI :decayed:

patrzcie jak to ładnie by wyglądało Zaleczeq

jak słitaśnie :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.11.2010

Dziś na spocie obecni byli:

Adrianus

Buszek z Bartkiem

eSPe

Hiszpan i Kamila

Kod

Kolega Artysta malarz ;)

Kolega z Seata ;)

MaŁy_RaDeK

Michał

Brat Michała

Maxym

Mayhem

Roman i Kolega

Segment

Sopel, Kris i Kolega

Tomkom1

Zaleczeq

Żaneta i Paweł

Marian i Chrisitan

Zdjęcia:

http://picasaweb.google.com/Marianb30/Olsztyn21Listopada2010#

Maxym miał takie lampy, że załapał się na okładkę albumu :)

Faktycznie trzeba będzie się zastanowić nad zmianą miejscówy na okres zimowy. Zarzucę hasło na AKP i dam znać, bo na następnym zlocie na 99% mnie nie będzie.

Odnośnie zlotu w Ramsowie w dniach 1-3 maja 2011. Uważam że było super poprzednio. Tutaj więcej szczegółów:

http://www.audi80.pl/i-zlot-audi80pl-zapisy-vt48953.htm

Kto był ostatnio ten sam oceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariano, zeby przeczytac trza sie logoac,a ja leniwy jestem;p

i ale jebnalem " kredens" zamiast "segment" :polew:

i buszek, to ktory z kolegow, ne widzialem zadnej inne a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian, dzięki za podsumowanie i fotki :hi:

Też jestem za tym, aby przenieść spoty na okres zimowy pod Uranię, spotykaliśmy się tam już kiedyś i było zawsze OK,

no chyba że akurat wypadł jakiś mecz lub inna impra w Uranii, wtedy brak miejscówki.

Co do spotu majowego w Ramsowie to wciąż mało informacji choćby w ogólnym zarysie, sądzę też, że terminy się chyba trochę niefortunnie zbiegną.

Kaletka na wiosnę to będzie już III edycja - cykliczność tej imprezy dobrze rokuje aby wpisała się ona na trwałe w kalendarz lokalnego A4 i wszystkich innych chętnych, którzy będą chcieli przyjechać. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxym sie pojawil :decayed: to cos sie spoznil, juz dawno zegarki godz w tyl przestawialismy :bicz3:

Od poludnia rezałem lampy na parkingu, po wszystkich szlifach błotnikow, lutowaniu kabelkow i ustawianiu swiatel, dojechalem na spota dopiero przed 16.

Fotki mojego furacza są, ale mnie na liście obecnosci nie ma ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alez sie pacneli na rondzie przy TP SA.. :shocked:

jutro moze bedzie na portalu olsztynskiej.. 3 samochody, pare min przede mna.. miazga normalnie :/

nie spojrzal ktorys i pac.. :wallbash:

To co się dzieje na drogach jest chore. Wczoraj przed Lidzbarkiem Warmiński idiota starym Fiatem Ducato wyprzedzał mnie na podwójnej ciągłej pod górę. Na wzniesieniu ten złom spotkał się z jakąś osobówką, która uratowała się lądowaniem w rowie. Żeby nie było, jechałem 90km/h i nie przyśpieszałem jak mnie wyprzedzał. Dziś w tym samym miejscu po 16-tej była czołówka, widziałem tylko samochody leżące po obu stronach drogi. Rano kilometr wcześniej przewróciła się ciężarówka. Chyba nawet gadali coś o tym w radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian TY masz 28 lat ?? ja pier***e myslałem ze z 25 :polew::decayed: Stary kon jestes :decayed: :decayed:

Bo ty mloda d*pa jestes :P ale ze adrian ma 23 to bym nie przypuszczal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Adrianem jestesmy :naughty: hmmmm madafakersi rozpier dalatorzy kosmosu czyt. Bożyszcza olsztynskiej starowki :gwizdanie: :cool1::decayed:

[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 23:18_________________________________________________btw Maxym jak tam twoje zenony ??? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 23:18_________________________________________________btw Maxym jak tam twoje zenony ??? :naughty:

ta barwa 5000K wydaje mi sie troche za wysoka, przez te lekko zielonkawe szyby juz w ogole zmienia barwe, wolalbym chyba ori 4300 :)

siora dzisiaj poleciala do Warszawy i mowila ze szybko sie przyzwyczaila i spoko sie jechalo :)

ja jak slysze na CB ze gdzies misiaki stoja, mam malego stracha ze sie przyczepia :) ale pewnie szybko mi ta obawa przejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dygaj nic najwyzej dowod pozycza :decayed: albo wez jakies zarowki na zamianke woz ze soba i szybku na miejscu wymienisz jak cos :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...