Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Marian TY masz 28 lat ?? ja pier***e myslałem ze z 25 :polew::decayed: Stary kon jestes :decayed: :decayed:

Pozory mylą :tongue4:

to prawda,

ja na ten przykład wyglądam na 24, no góra na 25 lat

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda,

ja na ten przykład wyglądam na 24, no góra na 25 lat

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

...chyba do setki

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda,

ja na ten przykład wyglądam na 24, no góra na 25 lat

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

...chyba do setki

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: maxym, odwazny jestes, tak sie nabijac z vipa, dostaniesz bana, bedziesz moderowany, zabiora Ci cukierki...

btw maxym,a Twoje auto nie jechalo dzis jakos po 10.00 rano baltycka w kierunku jonkowa? bo chyba takowa widzialem i wlasnie zwrocilem uwage na mocny zenon i dlugiego bata cb

aaa i ze niby ze nie wygladam na 23? :> :D na łosiemnaście:D

niezle ciacho ze mnie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda,

ja na ten przykład wyglądam na 24, no góra na 25 lat

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

...chyba do setki

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: maxym, odwazny jestes, tak sie nabijac z vipa, dostaniesz bana, bedziesz moderowany, zabiora Ci cukierki...

btw maxym,a Twoje auto nie jechalo dzis jakos po 10.00 rano baltycka w kierunku jonkowa? bo chyba takowa widzialem i wlasnie zwrocilem uwage na mocny zenon i dlugiego bata cb

Nie no, nikt się z naszego vipa nie naśmiewa, odrobina humoru nie zaszkodzi ;)

A na bałtyckiej to ja jechałem, tak w okolicy 10:30-10:40 :) mówisz że mocno zenon świeci? ale chyba nie daje po gałach co?

siora jechała wczoraj do wawy wieczorem i nikt jej nie mignął ani razu więc chyba ok ustawiony :)

Tylko jak wspominałem wolałbym bardziej białe światło niż lekko niebieskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxyjm ja tez nie mrygam jak ktos ma zle ustawione szkoda moich zarowek :)

Najgorzej jak ktos kto ma takie zarowki zle ustawione jedzie za toba jak nie masz fotochromatycznych lusterek to lipa:( w takiej syt pozostaje dac sie wyprzedzic i jak taki delikwent wyprzedzi to usiasc mu naogonie z długimi :evil: mowie wam skutkuje w 100% :cool1::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że zwykłe lampy bardziej oślepiają niż soczewki, bo jak sam wiesz na soczewce jest wyraźna granica światło-cienia i widać że np komuś świeci w lusterko czy po prostu za wysoko,

a zwykłe lampy świecą jak chcą i gdzie chcą, zwłaszcza jak odbłyśniki i szkła reflektora są juz leciwe wtedy świeci wszędzie dookoła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no tak na soczewce to wiesz jest pikus :)_ najgorzej jak ktos w taki stary przepalony klosz wj***e hidy i wtedy jest masakra :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxym, nie swiecilo za wysoko, spokojna glowa, po prostu zwrocilem z daleka uwage na granatowa a4 na xenonie, a swieci wg mnie tak na niebiesko-zielono, ale spoko, bardzo fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dod niech mikołaj dorzuci w gratisie zderzak przod i tył, listy boczne , grill w pakiecie optycznym czern i spojler na klape :)[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 20:51_________________________________________________

image.jpg :mysli:

[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 20:59_________________________________________________

s42.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie zamówilem zarowki H7 Osram Night Breaker na długie , bo te zwykłe to świecą jak świeczki na żółto :P a postojówki ledowe sobie sam wyrezam, szkoda kasy na kupno po 10 czy 15zl/szt, mam tez w planie zakup bialych kierunkow bocznych zeby bok auta tez sie troche odswiezyl :) zawsze to troche tanszy mod niz przerobka na S-line ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boczne to od skody fabii sa identyko, a ori chyba z 20pln kosztuja.

załeq, jak ja mialbym napisac tu na forum swoj list do swietego mikolaja to bym chyba serwer zawiesil :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo te twoje zołcichy to wygladaja jak poł d*py zza krzaka :kox: jak bys miał xenon 4300 to tak nie widac a przy tych twoich to jak tecza oooooooooooooo tak

tecza.jpg

[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:05_________________________________________________ja sobie dzis robiłem liste tak mniej wiecej to na czesciach na allegro tak z 15 tys bym musiał miec ;) a z ASO to tak z 50 :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:06_________________________________________________Ooooo i Grzegorz sie pojawi ł :):hi:

jak tam logi ??? robiłes z Pawłem ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramek klubowych nie ma :confused4: wstyd :decayed:

była ładna listewka chromik, ale sie wykruszył i został biały pasek ;P

a ramki klubowe, hmm :P moze kiedys ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...