Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

ramki klubowe to podstawa modow :gwizdanie:

jako reklama to forum powinno za darmo sponsorowac dla kazdego takie rameczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

jako reklama to forum powinno za darmo sponsorowac dla kazdego takie rameczki :)

Napisz do Huga może ci to załatwi :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu muszę się zgodzić z wami dwoma ;)

bo rameczki to podstawa, a co do samych ramek każdy klubowicz powinien takie dostać za free (choć to nie do końca takie free :gwizdanie:

ale bez ramek w klubie to obciach[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:40_________________________________________________

jako reklama to forum powinno za darmo sponsorowac dla kazdego takie rameczki :)

Napisz do Huga może ci to załatwi :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramki klubowe to podstawa modow :gwizdanie:

jako reklama to forum powinno za darmo sponsorowac dla kazdego takie rameczki :)

jebłem :naughty: :naughty: przeciez to grosze kosztuje kupic Ci ?? :naughty::tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymasz ramki :gwizdanie: ale Maxym normlanie rozjebałes bank dzisiejszego dnia :naughty: to tak samo jak np bym powiedział ze mam dostac od audi s4b8 bo kocham audi i ebda mieli darmowa reklame :):good:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 21:47_________________________________________________

a postojówki ledowe sobie sam wyrezam, szkoda kasy na kupno po 10 czy 15zl/szt,

maxym jak ty chesz sobie wyrezac je sam bo nie kuamam :mysli: sam wyprosukujesz zarowke LED ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja dokładam ze 2 zeta :decayed:

kurna musiałem se drina zrobic bo tak sie usmiałem ;d i pomyslałem zeby jeszcze milej było to drin :yeah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, podłapali temat chłopaki :-) a później będziecie wypominać że sam sobie nie kupiłem ;P przemysle sprawe :)

co do rezania postojówek to chodzi mi o to ze sobie sam zlutuje diodki, bo mam takie fajne biale :)

na rejestracje sobie wyrezalem , kosztowalo mnie to jakies 2 zl i swieca juz ponad rok, a te kupowane sie palą po paru miesiacach.

zreszta, zrobie to sobie zobaczycie :P

a kto ma pod reka wzór ramek ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to sobie w lidlu kupilem karton Carlsbergów 0,66l po 2,22zl.szt :P

trzeba bedzie drugi karton kupic póki są :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to dioda z interchipu jest x3 :gwizdanie:

a Ty czego sie spodziewales? ze sam wyprodukowalem diode? :)

te akurat zamawiane z neta, zamowilem chyba 30szt, wyszlo jakies grosze :)

ale brechtowy pomysl mialem jak przymierzalem sie do zakupu koncowek do tlumika :P

801ym.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie nadrabiam.. i nadrabiam zaleglosci.. i o KUTFA!!! ale wy stare du*y jestescie!! lo dzisas.. w zyciu bym nie pomyslal.. :shocked: :shocked:

taktus to w ogole juz moze wapnem pierdziec robiac za mikolaja na swieta :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew:

aaa co do rezania.. to tak, tak!! ja tez niedlugo bede - bateryjka w zapalniczce zarowej, recznej ;) od swiecenia na niebiesko mi sie wyczerpala. shit! dzielnie rozebralem i poszedlem do chipa, ale beda mieli takie bateryjkni dopiero za 2 tyg.. wiec czekam na dostawe czesci.. spoczko - juz juz leca z łest coms kastoms :)

potem to bendzie.. lans ;] i szacunken na dzielni :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...