Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapraszam na nowe forum o Windows 7


Rekomendowane odpowiedzi

Ja to mam nadzieje że to bedzie lepsza wersja Visty tylko ale i tak narazie sie nie przesiąde z XP na nowy wynalzek :gwizdanie: dopiero jak wszelkie programy których uzywam mnie do tego zmuszą czyli przesiadka bedzie za jakieś 1,5 - 2lata :naughty: bo narazie ten system jest chyba wersją beta wieć jeszcze troche czasu zanim oficjalny wyjdzie chyba ze czegos nie doczytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystalem z Visty pół roku... o pół roku za długo. nie chce slyszec o windows 7 nawet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no męcze się z Vistą rok i powiem że XP to najlepszy system, no nie wliczając przedtem 98 SE...tam sie bawiło :)

ciekawe jakie wynalazli nam zafunduje microsoft, i tak szybko na nic innego nie przejdę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wogule microsoft caly czas uwaza ze Vista jest super wypasiona do czasu gdy oglosili ze wejdzie Windows 7 teraz uwazaja ze 7 bydzie mega wypasiona ale i tak predzej czy pozniej bedziemy musieli przesiasc sie na 7 bo Microsoft zaprzestanie sprzedaz Visty i bedzie tylko windows 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Sciagnijcie sobie Win7Beta (za darmo z strony malego miekkiego) jesli nie chcecie przeinstalowywac systeu proponuje VirtualPC tez darmowy i w nim zainstalujcie sobie W7.

Ja zainstalowalem na lapku z roboty HP 6910p - jest to mocny lap ale nie widze zadnej roznycy w predkosci miedzy W7 i XP.

W7 wyglada jak Vista a dziala jak XP.

I prosze nie besztajcie systemu jak go nawet nie odpaliliscie.

Wbrew temu co sie mowi Vista jest dobrym systemem najwieksza wada jest zasobozernosc ale pozatym wg mnie jest to naprawde dobry OS. Mialem Viste ponad 1,5 roku co w moim przypadku jest naprawde wyczynem (XP wytrzymywal max 6 miesiecy) - nie gram. Pozbylem sie Visty tylko dlatego iz po wgraniu SP1 moje sterowniki do karty dzwiekowej (wysoka polka ale juz nie produkowana ani nie aktualizowane sterowniki) grala tak jakby glosniki wrzucic do aluminiowego wiadra. Gdyby nie to do dzisiaj napewno bym siedzial na Viscie.

Wracajac do W7 wg mnie ten system ma przyszlosc i wyglada ze bedzie rewolucyjny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Sciagnijcie sobie Win7Beta (za darmo z strony malego miekkiego) jesli nie chcecie przeinstalowywac systeu proponuje VirtualPC tez darmowy i w nim zainstalujcie sobie W7.

Ja zainstalowalem na lapku z roboty HP 6910p - jest to mocny lap ale nie widze zadnej roznycy w predkosci miedzy W7 i XP.

W7 wyglada jak Vista a dziala jak XP.

I prosze nie besztajcie systemu jak go nawet nie odpaliliscie.

Wbrew temu co sie mowi Vista jest dobrym systemem najwieksza wada jest zasobozernosc ale pozatym wg mnie jest to naprawde dobry OS. Mialem Viste ponad 1,5 roku co w moim przypadku jest naprawde wyczynem (XP wytrzymywal max 6 miesiecy) - nie gram. Pozbylem sie Visty tylko dlatego iz po wgraniu SP1 moje sterowniki do karty dzwiekowej (wysoka polka ale juz nie produkowana ani nie aktualizowane sterowniki) grala tak jakby glosniki wrzucic do aluminiowego wiadra. Gdyby nie to do dzisiaj napewno bym siedzial na Viscie.

Wracajac do W7 wg mnie ten system ma przyszlosc i wyglada ze bedzie rewolucyjny :)

jestes wyjatkiem, który potwierdza regułę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...