Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zapraszam na nowe forum o Windows 7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich właścicieli Audiolek;) Nie jeden z Was na pewno zainteresował się nowym systemem Billa Gates'a, zapraszam więc na nowe forum o Windows 7 :)

Opublikowano

Ja to mam nadzieje że to bedzie lepsza wersja Visty tylko ale i tak narazie sie nie przesiąde z XP na nowy wynalzek :gwizdanie: dopiero jak wszelkie programy których uzywam mnie do tego zmuszą czyli przesiadka bedzie za jakieś 1,5 - 2lata :naughty: bo narazie ten system jest chyba wersją beta wieć jeszcze troche czasu zanim oficjalny wyjdzie chyba ze czegos nie doczytałem

Opublikowano

korzystalem z Visty pół roku... o pół roku za długo. nie chce slyszec o windows 7 nawet...

Opublikowano

Jak jest cos dobre to nie ma co zmieniac :>

Lepszego jak XP to narazie nie ma i w najblizszym czasie nie bedzie :gwizdanie:

Opublikowano

nie no męcze się z Vistą rok i powiem że XP to najlepszy system, no nie wliczając przedtem 98 SE...tam sie bawiło :)

ciekawe jakie wynalazli nam zafunduje microsoft, i tak szybko na nic innego nie przejdę!

Opublikowano

tak wogule microsoft caly czas uwaza ze Vista jest super wypasiona do czasu gdy oglosili ze wejdzie Windows 7 teraz uwazaja ze 7 bydzie mega wypasiona ale i tak predzej czy pozniej bedziemy musieli przesiasc sie na 7 bo Microsoft zaprzestanie sprzedaz Visty i bedzie tylko windows 7

Opublikowano

Panowie

Sciagnijcie sobie Win7Beta (za darmo z strony malego miekkiego) jesli nie chcecie przeinstalowywac systeu proponuje VirtualPC tez darmowy i w nim zainstalujcie sobie W7.

Ja zainstalowalem na lapku z roboty HP 6910p - jest to mocny lap ale nie widze zadnej roznycy w predkosci miedzy W7 i XP.

W7 wyglada jak Vista a dziala jak XP.

I prosze nie besztajcie systemu jak go nawet nie odpaliliscie.

Wbrew temu co sie mowi Vista jest dobrym systemem najwieksza wada jest zasobozernosc ale pozatym wg mnie jest to naprawde dobry OS. Mialem Viste ponad 1,5 roku co w moim przypadku jest naprawde wyczynem (XP wytrzymywal max 6 miesiecy) - nie gram. Pozbylem sie Visty tylko dlatego iz po wgraniu SP1 moje sterowniki do karty dzwiekowej (wysoka polka ale juz nie produkowana ani nie aktualizowane sterowniki) grala tak jakby glosniki wrzucic do aluminiowego wiadra. Gdyby nie to do dzisiaj napewno bym siedzial na Viscie.

Wracajac do W7 wg mnie ten system ma przyszlosc i wyglada ze bedzie rewolucyjny :)

Opublikowano

Panowie

Sciagnijcie sobie Win7Beta (za darmo z strony malego miekkiego) jesli nie chcecie przeinstalowywac systeu proponuje VirtualPC tez darmowy i w nim zainstalujcie sobie W7.

Ja zainstalowalem na lapku z roboty HP 6910p - jest to mocny lap ale nie widze zadnej roznycy w predkosci miedzy W7 i XP.

W7 wyglada jak Vista a dziala jak XP.

I prosze nie besztajcie systemu jak go nawet nie odpaliliscie.

Wbrew temu co sie mowi Vista jest dobrym systemem najwieksza wada jest zasobozernosc ale pozatym wg mnie jest to naprawde dobry OS. Mialem Viste ponad 1,5 roku co w moim przypadku jest naprawde wyczynem (XP wytrzymywal max 6 miesiecy) - nie gram. Pozbylem sie Visty tylko dlatego iz po wgraniu SP1 moje sterowniki do karty dzwiekowej (wysoka polka ale juz nie produkowana ani nie aktualizowane sterowniki) grala tak jakby glosniki wrzucic do aluminiowego wiadra. Gdyby nie to do dzisiaj napewno bym siedzial na Viscie.

Wracajac do W7 wg mnie ten system ma przyszlosc i wyglada ze bedzie rewolucyjny :)

jestes wyjatkiem, który potwierdza regułę...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.