Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adaptacja FIS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.Chciałbym odblokować sobie pełny FIS z możliwością komputera pokładowego,lecz problem polega na tym że gdy wchodzę w Licznik 17-->Adaptacja 10-->Kanał 19 mam tam wartość 100 i nie wiem co z tym dalej zrobić ma ktoś jakiś pomysł czy ja coś robię źle? 

Opublikowano

W zasadzie sam sobie już odpowiedziałeś na to pytanie czyli Ty żle robisz.odblokowanie pełnego fisa wiąże się z wymianą modułu kierownicy oraz manetki od spryskiwaczy w której jest przycisk do przechodzenia między funkcjami inaczej niby jak chcesz sprawdzać sobie poszczególne funkcje

Edytowane przez salamon

Opublikowano
  • Autor

Ja to wiem że trzeba wymienić manetkę,ale czy podłączenie drugiej manetki zmieni wartość ze 100 na inną?  

Opublikowano

tak

 

Opublikowano
  • Autor

Moduł kierownicy wymieniam chyba tylko wtedy jeśli chcemy mieć tempomat

Opublikowano
  • Autor

W tygodniu założę manetkę i zobaczymy czy wartość się zmieni i będzie wszystko ok,

Opublikowano

Nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś samo nic się nie zmieni, nową manetkę musisz zakodować

Opublikowano
  • Autor

Tak,wiem już wszystko.

Edytowane przez Krypol23

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Chciałbym odświeżyć temat gdyż po zamontowaniu manetki zakodowaniu jej mam problem z odblokowaniem fis-a. W adaptacji na kanale 19 mam wartość 100 co z tym dalej zrobić?

Opublikowano

Zakoduj

01200 albo 01000

 Tu ściąga jak kodować:

XXXXX

0XXXX: Illumination (pointer and scale) only active with lights on

1XXXX: Pointer illumination on active with ignition on, scale (1st dimming characteristic) and pointer illumination active with lights on

2XXXX: Scale illumination (1st dimming characteristic) active with ignition on, scale and pointer illumination active with lights on

3XXXX: Scale (with 2nd dimming characteristic) and pointer illumination active with ignition on or lights on

X0XXX: Only level 2 (long-time memory)

X1XXX: Levels 1 and 2

XX0XX: DIS 1

XX1XX: Highline without DIS, i.e. no drive time alarm, no washer fluid, brake light or bulb warning (even in check sequence) and "Computer" menu option not selectable; trip computer displays range only (no switch function)

XX2XX: DIS with menu guidance

XX3XX: DIS with menu guidance and units switching

XXX0X = Lap timer readout not active (only RS4)

XXX1X = Lap timer readout active (only RS4)

XXXX0: Radio clock inactive

XXXX1: Radio clock active

XXXX2: Radio clock not active and sports seats active (only RS4) (with PR no. Q4P)

XXXX3: Radio clock active and sports seats active (only RS4) (with Pr no. U2A and Q4P)

Opublikowano

Tutaj masz wsio 

 

Opublikowano
  • Autor

Kodowanie 01000 weszło i jest ok tylko nie wiedzieć czemu nie reaguje na inne kodowania nawet jak je przyjmie a dokładnie opcje oświetlenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.