Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swiatla audi a4 b6


Mirek95

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam audi a4 b6 usa 1.8 t  właśnie mam problem gdyż w audi mam tylko pokrętło świateł chciał bym zeby było ze na 0 nie mam świateł a są i na pozycji mieć przeciw mgielne bo w innych wersjach jest ze obok pokrętła są jeszcze dwa dodatkowe do podprowadzenia do domu przeciwmgielne czasowe i te drugie nie pamiętam a ja tych dodatkowych dwóch pokręteł nie mam tych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirek95 napisał:

witam posiadam audi a4 b6 usa 1.8 t  właśnie mam problem gdyż w audi mam tylko pokrętło świateł chciał bym zeby było ze na 0 nie mam świateł a są i na pozycji mieć przeciw mgielne bo w innych wersjach jest ze obok pokrętła są jeszcze dwa dodatkowe do podprowadzenia do domu przeciwmgielne czasowe i te drugie nie pamiętam a ja tych dodatkowych dwóch pokręteł nie mam tych

Próbowałem zrozumieć co napisałeś i szczerze przydał by się tłumacz ale:

Skoro światła mijania świecą nawet w pozycji 0 to albo tak jest ustawione kodowanie w module MCE albo przełącznik świateł jest uszkodzony i dlatego od razu ci zapala światła po przekręceniu kluczyka

Skoro chcesz mieć CLH to potrzeba ci dołożyć lusterko z czujnikiem zmierzchu, oraz ten właśnie mały przełącznik aby była możliwość deaktywacji działania CLH.

Skoro nie masz obok pokrętła świateł żadnego takiego małego przełącznika to wnioskuje ze masz ksenon/biksenon. W B6 podwójny przełącznik występował tylko w momencie kiedy była ręczna regulacja wysokości świateł(zwykłe lampy) oraz CLH. Jeśli był ksenon/biksenon i CLH to przełącznik był pojedynczy . Dopiero w B7 występował ten przełącznik w zestawieniu DRL oraz CLH

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak hugo pisze, a na marginesie Mirku to chyba działy ci się pomyliły:)

A z ciekawości masz Mirku lusterko z czujnikiem zmierzchu?

Edytowane przez YoGi1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...