Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Concert Plus + Mopar PN 05142604AA


Chopper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tematów przejrzmałem kilka, ale w żadny nawet nie znalazłem informacji na temat czy oryginalne Concert Plus można przerobić na zestaw głośnomówiący...

Zdjęcia na dole postu.

Dlatego też założyłem ten temat. Zaczęło się niewinnie... od znalezienia pewnego ustrojstwa pod kierownicą... Dalej trzeba było rozebrać część deski, aby sprawdzić do czego to i jak to podłączone, skoro o możliwości odbierania telefonu w moim aucie słowa nie słyszałem. Auto to A4 B5 z września 1997, po pierwszym lifcie. Po wyciągnięciu radia nie jestem pewien czy jest ono (radio) od początku w tym aucie. Niby oryginał, a jednak w książce serwisowej kod odblokowania jest inny niż na radiu, ten z radia działa, z książki nie. Gdy już minąłem radio, instalacja okazała się iść dalej, no to zwaliłem schowek i za schowkiem cała centralka się schowała :). Centralką okazał się prawdopodobnie orygnalny zestaw hands-free  z Chryslera (na zestawie widnieje rok produkcji 2004), nie miałem styczności z tą marką, ale po poszukiwaniach w google takie można odnieść wrażenie. Instalacja sobie leży grzecznie, jest nawet mikrofon z kablem ułożony i schowany, i czeka na podłączenie (?) do radia.

Czy jest możliwość i jak bardzo skomplikowana może to być procedura z moim oryginalnym radiem??

Zrobienie zestawu głośnomówiącego z podzespołów które posiadam byłoby ciekawym rozwiązaniem, no i po Bluetooth by było.

Ktoś spotkał się wcześniej z taką kombinacją? Jakiś elektronik, spec od radia, albo elektroniki w audi może pomóc?

 

Linki:

http://www.ebay.com.au/itm/NEW-GENUINE-CHRYSLER-300-HANDS-FREE-CELLULAR-PHONE-KIT-PART-82208207AB-/222227310385

http://www.300cforums.com/forums/car-audio-alarms-uconnect-navigation/31042-uconnect-hands-free-communications-complete-instructions.html

IMG_20171126_145728.jpg

chrysler 0.png

IMG_20171201_141427.jpg

Plus 0.png

plus 2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...