Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B5 USA 2.7 biturbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema 

Przedstawiam kolejne B5 które trafiło w moje ręce... chyba juz 12 :grin:

LInk do FB 

https://www.facebook.com/audib5us/

Ściągnięte z Nl , przebieg 145tys mil , ori amerykaniec w ori lakierze  

1.8 Turbo Quattro AWM 170 km 
Wersja USA 
Kolor LZ5K Santorin Blue 
Z lepszych to xenon , fotochromy , 2DIN , full fis z tempomatem 

9be5e2846ef80.jpga4bfe40b278b3.jpg171cf6ae6efb9.jpg
a64f0f39bcf0a.jpg


Auto seria z automatem więc na dzień dobry : 


-skrzynia 6 biegów DQT z 2.5 TDI wraz z napędami 
-gwint KW V2 
-koła ATS DTS 18 8.5J 
-downPipe 2.75' z koncowkami seata sport 
-recaro s6 c5 
-rozpórka z A6 
-nadkola S4 
-grill s4 
-karbonowe dekory S4 
-licznik S4 lift 
-gałka s-line z b7 
-przyciemnione szyby 

8df8d8160eaf7.jpg54ab2742d0219.jpgb31494a93a4f7.jpgcf9b4145b855f.jpga3c3e286002e0.jpgd5466b6d49476.jpgdc99738a31744.jpg

Troche sie pokulałem i było mało więc nadszedł czas na swap 2.7bit 
Na dzien dobry rozrząd i wszystkie uszczelnienia


7ffdbbdcfdcfe.jpg669dd9d12c8ba.jpgf85e0702742a2.jpg74b5da414ed34.jpg


Silnik rozebrany , uszczelniony i poskładany to przyszedł czas na ogarnięcie budy. 

-Zregenerowana maglownica
-Zwrotnice S4
-Nowe łozyska
-Nowe przeguby
-Nowe wachacze
-Nowe drązki
-Nowe konćowki drązkow
Całosc wypiaskowana i pomalowana


74f9623abca29.jpg24dcb4d0daf0a.jpg0ec01939d9ebc.jpg



Resztą zajął się  CzornyCustom , gdzie auto otrzymało : 

Sprzęgło RS4 B5 
Heble przód 360mm z D3 
heble tył 300mm z S4 B6 
Wydech przelot z DP 2.75'' 

Kompletny układ fmic
WSkaźnik cisnienia 
Bajery typu lc , flatshift , antilag itd 

Auto wypluło 340km i 540nm





0c8c199f3da69.jpg1a91a130cd973.jpge013a2b94ec5f.jpg3d011e20f01cb.jpg666d10225858d.jpgc203e8b3e290a.jpgb3e68ff8dda24.jpgcedfa55e5aa74.jpg36bb07c142ce4.jpg



A , że po tygodniu juz było mało na półce czekają : 
-Turbiny K04 B5 
-alumioniowe doloty turbin 
-aluminiowy trojnik 
-aluminiowe dv'ki 
-metalowe doloty trojnika 

Na wiosne atak po 450km



9343cda271b61.jpg



A tak to jedzie
 





Pozdro

Edytowane przez OLI_B5

Opublikowano

Zdrowo :) Powiedz jakie były koszta?

Opublikowano

idzie jak wściekły :kox::kox::kox:

Opublikowano

W jednym i pierwszym poscie zawarte wiecej niz niejeden w calym swoim temacie ;)

Poza tym furka kozak, widac ze masz do tego smykałke  :) jedna z tych co najbardziej mi sie stad podobaja ;)

Edytowane przez RasAugii

Opublikowano

Kozacka ! Robi za***iste wrażenie :) Tak jak Up`y pisali jaki koszt owej modyfikacji ?? :D

Opublikowano

Kolego nie kupiłeś może nie dawno S4 anglika w świętokrzyskim? Czarna, trochę zardzewiala [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Zbychuwow napisał:

Kolego nie kupiłeś może nie dawno S4 anglika w świętokrzyskim? Czarna, trochę zardzewiala emoji14.png

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

 

Kupiłem a co? :wink:

Opublikowano
  Kupiłem a co? :wink:

 

E niiic, zabrałaś tylko moja najlepsza szansę na 2.7 pod maską[emoji3] kupiłeś od mojego brata a już widziałem ten motor u siebie ale u mnie akurat gorszy moment z $$ a mój młody szybko potrzebował kasy [emoji14]  

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ps. U mnie w temacie jest przewinięty temat tej S4 [emoji14]

Ps.2. Obczaiłem tylko po częściach które pchasz w dziale sprzedam czułem że ona tu właśnie wyląduje. Ale tu z tego co widzę nie ten motor wylądował. (?)

 

 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Zbychuwow napisał:

E niiic, zabrałaś tylko moja najlepsza szansę na 2.7 pod maskąemoji3.png kupiłeś od mojego brata a już widziałem ten motor u siebie ale u mnie akurat gorszy moment z $$ a mój młody szybko potrzebował kasy emoji14.png

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

 

Ps. U mnie w temacie jest przewinięty temat tej S4 emoji14.png

Ps.2. Obudziłem tylko po częściach które pchasz bo tu widzę nie ten motor wylądował.

 

A to tak , motor z esy stoi w garazu jak chcesz :decayed:

Opublikowano
 
A to tak , motor z esy stoi w garazu jak chcesz :decayed:
Teraz już nie chce, cała chciałem:p ale przyznaj że (robiłem oględziny tylko slychowo- wizualne ) trafiony zdrowy motor mimo tego jak to auto wyglądało. Przebieg nie duży i udokumentowany

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ło panie. Co będzie dalej się działo skoro to już zwija asfalt?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.