Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podgrzewanie szyby i zakłucenia radia


Hudy_007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem (Audi a4 b7 sedan) gdy włączam podgrzewanie tylnej szyby przestaje (trzeszczy radio) nie na wszystkich stacjach. Stacja Rmf fm odbiera dobrze trochę czasami coś tam słychać że zatrzeszczy ale o innych mogę zapomnieć typu ESKA czy Rmfmaxx. Po wyłączeniu ogrzewania wszystko wraca do normy, ale zaważyłem jeszcze jedną zależność byłem ostatnio w warszawie włączyłem ogrzewanie tylnej i wszystko działa nic nie trzeszczy odbiera perfekt. W czym może leżeć problem do wymiany wzmacniacz antenowy ? Radio dokładany Rns-e. Aha i czasami mam tak że nie wyszykuje mi stacji radiowych (nie licząc zapisanych) czasami mam tak że mam 9 stacji z czego połowa nie odbiera bo nie widzi sygnału i trzeba ręcznie ustawiać a czasami ma tak że widzi ich ze 20 stacji ogrzewanie szyby wyłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz diversity podpięty?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podpięte wszystko. Już przez myśl przeszło mi podłączenie anteny na dachu. Mógł paść wzmacniacz antenowy ? 

Edytowane przez Hudy_007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz sygnału masz na tylnej szybie po zdjęciu maskownicy przy podsufitce. Przewody pewnie idą razem z grzaniem szyby więc warto zajrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz znalazłem wszystko ładnie podpięte ale jak ruszam na boki tym w wzmacniaczem jakby trochę lepiej było, zamówiłem ,,nowy" używany zobaczymy czy coś z tego będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...