Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem 2.0 FSI 150 KM Kontrolka EPC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc przy moim Audi, ponieważ mechanicy w mojej okolicy rozkładają ręce. Problem polega na tym, że po starcie silnika zapala mi się kontrolka EPC Silnik po wciśnięciu gazu nie wchodzi na obroty. Wkręca się dopiero gdy kilkunastokrotnie depnę pedał gazu (kontrolka EPC gaśnie). Przy ruszeniu z miejsca przez chwilkę auto ma moc po czym znów zapala się EPC i traci tą moc (brak reakcji na pedał gazu). Pakuję drugi bieg i sytuacja się powtarza czyli na początku drugiego biegu gaśnie EPC auto ma przez sekundę moc i po chwili ją trafi zapala się kontrolka. Dzieję się tak przy każdym kolejnym biegu. 

Silnik 2.0 FSI 150 KM Kod AWA 2004r. Po podłączeniu kompa ciągle wyrzuca błędy z układem paliwa.

Wymieniłem już pompkę paliwa w zbiorniku, pompę wysokiego ciśnienia, pedał gazu wraz z czujnikiem, świece i cewki. Problem nadal ten sam.

Czy ktoś z Was może się już spotkał z takim problemem. Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tej zagadki.

Opublikowano
Witam serdecznie. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc przy moim Audi, ponieważ mechanicy w mojej okolicy rozkładają ręce. Problem polega na tym, że po starcie silnika zapala mi się kontrolka EPC Silnik po wciśnięciu gazu nie wchodzi na obroty. Wkręca się dopiero gdy kilkunastokrotnie depnę pedał gazu (kontrolka EPC gaśnie). Przy ruszeniu z miejsca przez chwilkę auto ma moc po czym znów zapala się EPC i traci tą moc (brak reakcji na pedał gazu). Pakuję drugi bieg i sytuacja się powtarza czyli na początku drugiego biegu gaśnie EPC auto ma przez sekundę moc i po chwili ją trafi zapala się kontrolka. Dzieję się tak przy każdym kolejnym biegu. 
Silnik 2.0 FSI 150 KM Kod AWA 2004r. Po podłączeniu kompa ciągle wyrzuca błędy z układem paliwa.
Wymieniłem już pompkę paliwa w zbiorniku, pompę wysokiego ciśnienia, pedał gazu wraz z czujnikiem, świece i cewki. Problem nadal ten sam.
Czy ktoś z Was może się już spotkał z takim problemem. Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu tej zagadki.
A przeplywomierz sparwdzales moze tu jest pies pogrzebany

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Przepływka sprawdzana. Sprawna

Opublikowano
37 minut temu, KrakU123 napisał:

Przepływka sprawdzana. Sprawna

A sprawdzane było czy nie są zalepione kanały dolotowe nagarem?

Opublikowano
  • Autor

Też sprawdzone 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Problem nadal nie rozwiązany. Może ktoś jeszcze coś poradzi? 

Opublikowano

A jakie to są konkretnie błedy? Napisałeś ogólnie z układem paliwa. Podaj kody

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Ktoś sobie z tym poradzil bo u mnie podobnie jest

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.