Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Najprawdopodobniej zatarty silnik


ocinus

Rekomendowane odpowiedzi

:)

Witam koledzy wcześniej nie mogłem pisać bo w tygodniu nie miałem neta co do auta to jest już zrobione i jak na razie jeździ ok. tylko jest drobny uraz że zaraz coś się roz... ale to na pewno minie. Auto złożone było już tydzień temu ale nie chciałem się chwalić zanim nie sprawdziłem czy jest ok. Oczywiście nie obyło się bez większych kosztów mianowicie turbo jednak dostało po d... i jak stałem pod warsztatem to zakończyło swój żywot i trzeba było wsadzić nową. Podczas jazdy próbnej auto szarpało przy 2000tys.obr. i nie chciało wkręcić się na obroty ale na szczęście problem leżał po stronie źle podpiętych węży paliwowych ( podpięte było pod powrót ) i dlatego brakowało paliowa, po zmianie przewodów jest ok. Turbo na początku przeładowało raz podczas jazdy próbnej ale teraz jak na razie jest ok. Dzięki Wszystkim za rady i fachowa pomoc a w szczególności jaro4444 który mnie przekonał do wymiany silnika i pomagał gdy miałem jakieś problemy natury technicznej przy przekładce. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że już nie będę musiał radzić się Was w tak przykrych sprawach. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...