Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Padły pompki continental BRD 170KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! padły mi dwie pompowtryskiwacze 03G130073T i nie wiem co robić kupić dwie używki ale mam bład od tych reszty pompowtrysków od przekroczonej regulacji także nie ma pewnosci czy juz nie padaja te dwa kolejne . Myślałem o wrzuceniu pompowtrysków boscha od BKD wiadomo 140KM ale nie chce kupić jakiegoś bubla chyba że ktoś ma coś konkretnego do sprzedania. O regeneracji siemensa/conti słyszałem że są składane z paru i sprzedawane

Edytowane przez Drelo

Opublikowano

Jak szybko Ci te pompki padły i na jakiej podstawie to stwierdzono ?

Opisz dokładnie objawy i sposób diagnozowania :hi:

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano

jak padły to pewnie motor stanął, PPD tak maja jak zwarcie zrobi się w cewce to ECU wyłącza wszystkie  już nie uruchomi się silnika..  może to być nawet podczas wyprzedzania :facepalm:

ja słyszałem, ze można poprawić trochę ta cewkę, ale jeszcze przed wystąpieniem objawów niedomagania pompki (piezokryształ jest nienaprawialny). później już nic się nie da zrobić. generalnie to tylko czyszczenie ultradźwiękami i płukanie chemia.

Może masz problem elektryczny u siebie? wiązkę na próbę można by podmienić..

Opublikowano
52 minuty temu, moniuh napisał:

jak padły to pewnie motor stanął, PPD tak maja jak zwarcie zrobi się w cewce to ECU wyłącza wszystkie  już nie uruchomi się silnika..  może to być nawet podczas wyprzedzania :facepalm:

ja słyszałem, ze można poprawić trochę ta cewkę, ale jeszcze przed wystąpieniem objawów niedomagania pompki (piezokryształ jest nienaprawialny). później już nic się nie da zrobić. generalnie to tylko czyszczenie ultradźwiękami i płukanie chemia.

Może masz problem elektryczny u siebie? wiązkę na próbę można by podmienić..

Nawet jak silnik stanął nagle to w sterowniku silnika powinny być zapisane błędy które sterownik wykrył i na ich podstawie unieruchomił silnik :decayed:

Kolega nie napisał numerów błędów, dla tego dopytuję .

Przyczyny nieprawidłowej pracy pompek nie zawsze leżą w nich samych,  większość ludzi wyrywa z silnika i oddaje do regeneracji pompki które jeszcze długo mogły by służyć :hi:

Edytowane przez piotrsob1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.