Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wskazowka temperatury silnika. A4 B6 1.9 tdi awx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Wczoraj jechalem w trasę 50 km . po jakichś 20 km zauważyłem ze wskazowka temperatury jest na 130 stopniach, natychmiast się zatrzymalem i podnioslem maske. Węże cieple płyn w zbiorniku nie wrzal nie gotowalo się nic . po zgaszeniu auta wskazowka cofnela się na 90 stopni i zatrzymała po ponownym odpaleniu znów na 130 stopni. Dziś rano patrzę a wskazowka była na 60 stopni i po odpaleniu auta i trzymanoi go na 2.5 tyś obrotach przez dobra minutę ani drgnęła. Co może być przyczyna tego zjawiska. Pozdrawiam 

Edytowane przez Maciek0707

Opublikowano

czujnik temperatury

Opublikowano

Miałem identycznie w B6. Wskaźnik pokazywał bzdury nawet na wyłączonym zapłonie nie zawsze wracał na sam dół i zatrzymywał się w losowych pozycjach. Każde kolejne włączenie i wyłączenie zapłonu skutkowało innym wskazaniem.

Uszkodzony był sam zegar. Po wymianie wszystko wróciło do normy.

Opublikowano

najlepiej podłącz vaga i sprawdź jakie wartości mają czujniki g2/g62 oraz zrób test licznika. Jak wartości odczytane z czujnika(ów) - bo jest to jeden czujnik tylko z 4 pinami tzw. 2 w 1 - będą do siebie zbliżone to czujnik jest ok, jeśli się mocno różnią to czujnik do wymiany. Jakby to był czujnik to radzę kupić oryginalny w ASO, nie jest wcale drogi (kosztuje koło 100zł), bo zamienniki często są już zepsute na półce sklepowej.

Opublikowano

Na wyłączonym zapłonie wskazówka spada zawsze na zero?

Opublikowano
4 minuty temu, iwadrian napisał:

Na wyłączonym zapłonie wskazówka spada zawsze na zero?

tak

Opublikowano

To postępujesz tak jak pisze Lukasz_mk2.

Opublikowano
7 godzin temu, Lukasz_mk2 napisał:

najlepiej podłącz vaga i sprawdź jakie wartości mają czujniki g2/g62 oraz zrób test licznika. Jak wartości odczytane z czujnika(ów) - bo jest to jeden czujnik tylko z 4 pinami tzw. 2 w 1 - będą do siebie zbliżone to czujnik jest ok, jeśli się mocno różnią to czujnik do wymiany. Jakby to był czujnik to radzę kupić oryginalny w ASO, nie jest wcale drogi (kosztuje koło 100zł), bo zamienniki często są już zepsute na półce sklepowej.

czujniki firmy vernet za 25zł działają bez zarzutu

problem jest  czujnikami ori z allegro

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano

To ja może widocznie źle trafiłem, bo też kiedyś miałem verneta i działał może tydzień, po czym oddałem go do sklepu, bo wskazówka nie chciała iść wyżej niż 70*C, od tego czasu mam ori i dział już chyba ze dwa lata. Choć może warto zaryzykować i wydać tylko 25zł - może u mnie to tylko ten jeden z niewielu wadliwych, zwłaszcza że wymiana czujnika to minuta roboty.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

założyłem verneta z 50sztuk i żaden do mnie nie wrócił

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.