Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z doładowaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Ostatnio miałem problem z doładowaniem wyskoczył mi kod P0234. Gdzieś sie dowiedziałem ze prawdopodobnie mam zawieszona geometrie. Wczoraj jak trochę chciałem "przepalić" auto nagle zeszło do 2tyś. obrotów i zmuliło go zaczął trzepać nie miał siły jechać na żadnym biegu dopiero jak przez chwile sie go piłowało na 1 to ustąpiło ale zaraz znowu sie tak działo. Dziś rano chciałem odpalić auto . odpaliłem nie wiem czy pochodził 2s. nagle zaczał trzepac i zgas do tego zadymił z tłumika i tyle. i tak teraz za każdym odpaleniem auta. I moje pytanie teraz. Czy jest to mozliwe ze przez zawieszona geometrie czy zepsute turbo auto nie odpali ??? :(

Opublikowano
16 minut temu, danieloo07 napisał:

Witam. Ostatnio miałem problem z doładowaniem wyskoczył mi kod P0234. Gdzieś sie dowiedziałem ze prawdopodobnie mam zawieszona geometrie. Wczoraj jak trochę chciałem "przepalić" auto nagle zeszło do 2tyś. obrotów i zmuliło go zaczął trzepać nie miał siły jechać na żadnym biegu dopiero jak przez chwile sie go piłowało na 1 to ustąpiło ale zaraz znowu sie tak działo. Dziś rano chciałem odpalić auto . odpaliłem nie wiem czy pochodził 2s. nagle zaczał trzepac i zgas do tego zadymił z tłumika i tyle. i tak teraz za każdym odpaleniem auta. I moje pytanie teraz. Czy jest to mozliwe ze przez zawieszona geometrie czy zepsute turbo auto nie odpali ??? :(

Bezpośrednio nie. Pośrednio mogła się turbina rozpaść i narobić bałaganu

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, misiek95 napisał:

Bezpośrednio nie. Pośrednio mogła się turbina rozpaść i narobić bałaganu

czyli nie wiadomo w czym moze byc problem ?

Opublikowano

Rozgrzany miałeś motor ? Takie pałowanie robi się na rozgrzanym motorze dopiero... Inaczej można zatrzeć turbo, panewki wału itd... najlepiej ściągnij rurę z przodu turbo i zobacz czy wirnik cały... I spróbuj go obrócić...

Opublikowano
  • Autor

Motor mialem rozgrzany. Teraz nie mam dojscia do tej turbiny nie mam gdzie tego rozebrac. A czy jest taka mozliwosc ze mogl przeskoczyc rozrzad i tak sie dzieje ?

Opublikowano

Raczej nie. Problem leży chyba gdzieś w turbinie.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

A jest to mozliwe ze przez przyplywke  on teraz na chwile odpali i gasnie? I jeszcze  czy moze byc ona winna temu ze przeladowywalo mi turbo ?

Opublikowano

Nie. Jedyne co z takich rzeczy to zacięta przepustnica w pozycji zamkniętej... błędów żadnych nie pokazuje ? 

Zrób z tego odpalenia logi statyczne grup 004 - zobaczysz ustawienie rorządu...

Razem: 13+18+23 - zobaczysz korekcje...

003 - sprawdzisz co pokazuje MAF

Najpierw włącz VAGa ustaw sobie te grupy, daj log i dopiero odpal auto... 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.