Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Ustawienie kąta wtrysku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panów :naughty: mam pytanko... gdzie w czestochowie za dobre pieniadze ustawia mi kat wtrysku? niestety w moim miescie nikt nie chce sie podjac tej czynnosci :no: dodam, ze chodzi o auto z podpisu. Dziekuje i pozdrawiam :decayed:

Opublikowano

Skad wiesz, ze jest zle ? Jakies logi :wink4:

Mozesz sprobowac sam... wedle instrukcji mistrza Meszruma z AKP... :wink4:

http://meszrum.neostrada.pl/2.5TDI.pdf

Opublikowano
  • Autor

samochod kiepsko odpala.... czasami pali od strzalu a czasami trzeba dlugo krecic i odpala przez sekunde jakby nie na wszystkie cylindry

Opublikowano

Zaloguj VAG iem grupe 004 Basic Settings oraz 004 stat przy temp. silnika > 85*

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

niestety nie posiadam vaga a nie oplaci mi sie go kupowac do ustawienia kata wtrysku a tym bardziej nie mam lapka wiec doopa :decayed:

Opublikowano

niestety nie posiadam vaga a nie oplaci mi sie go kupowac do ustawienia kata wtrysku a tym bardziej nie mam lapka wiec doopa :decayed:

nie masz vag'a i laptopa to nie ustawisz kata wtrysku ... - problem rozwiazany ... szukaj warsztatu ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie w tym celu napisalem tego posta :decayed: w moim pieknym miescie nikt nie podejmie sie tej czynnosci... co prawda jeden majster podjalby sie ale boje sie oddac niuni w jego rece i szukam warsztatu w czestej bo mam najblizej :rolleyes:

Opublikowano

widać, że kolega woli wydać kupę kasy na sprawdzenie rozrządu niż zainwestować 1XX w VAGa...

Ciekawe czy mu się to opłaci!!!

Chłopie!!! rusz głową!!! Ustawisz rozrząd i dalej będzie to samo i co wtedy?

I wiesz co , daj najlepieju takiemu mechaniorowi co zrobi to tanio i bez VAGa!!! :shocked:

Opublikowano

Kolega nic nie pisal ze chce rozrzad ustawiac... tylko kąt wtrysku.

Czemu zakladasz ze mechanik do ktorego pojedzie nie bedzie mial VAG a ?

Opublikowano

kolega nawet nie wie czy jest źle - wróżenie z fusów...

Opublikowano
  • Autor

jest zle bo auto nie odpala tak jak nalezy. Po lekturze forum po wileu postach i podobnych przypadkach mozna to wywnioskowac. A na forum sledze juz od bardzo dawna bo nie jestem na nim od wczoraj :hi:

Opublikowano

dlatego sugeruję sprawdzić VAGiem jak mój przedmówca, a nie mysleć tylko o kącie wtrysku. :)

Opublikowano

a co z powietrzem w paliwie, może jest nieszczelność, czy po długim postoju źle odpala a po krótkich przerwach pali dobrze ?

Opublikowano
  • Autor

nie ma reguly. Powietrza w paliwie nie ma...

Opublikowano

Jak masz walnięty czujnik temperatury to też będzie raz palił innym razem źle :wink4:

Trzeba auto z Vagować...niema innej drogi nie koniecznie musisz to robić sam więc postaraj się znaleźć kogoś ,kto się na tym zna,będziesz wiedział od czego zacząć.

Potem poszukaj mechanika.

Opublikowano

właśnie może poszukaj kolegi z forum to Ci pomoże zrobić logi, jakiś czas temu pamiętam jak do wa-wy na spota przyjechał koleś w Częstochowy co mu "fachofiec" zakładał tempomat, a zostawił piękną choineczkę na desce, chłopaki ogarnęli temat w 10min. :naughty:

Opublikowano

Ja mógłbym Ci ustawić ale ja z Brodnicy, kawał drogi ;)

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie poki co temat i tak nieaktualny bo autko rozbite :beksa:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.