Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b5 1.9 tdi 90


hasahad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was. To już moje w sumie 5audi A4 b5 w ciągu ostatnich 5 lat. Ale te zostaje na długo. W tym roku kupiłem dom i tata dał mi to Audi jako auto żebym mógł inne rzeczy zrobić w domu I sprzedać bmw e36  jakie miałem doprowadzone do stanu perfekcyjnego. Jest to Audi A4 b5 lift, kolor Ly9b, 1.9tdi 90km ahh. Dosyć dobrze wyposażone bo

-El ledzwie

-4pp

-bose, zmieniarka 

-xenon 

-klimatronic 

- podgrzewane dysze spryskiwaczy 

-pakiet pełnego oświetlenia nogi, drzwi itd. 

Auto posiadał od 2011roku. Sam sprowadził z Niemiec jako osiolka do firmy. Przebieg na dzień dzisiejszy jest to 340tys. W 2011r miał 290tys i było oryginalne. Zrobione są rozrząd pompa paliwa, oleje zawieszenie itd mechanicznie jest bardzo dobrze silnik jest dosłownie suchy. Po powrocie z gór w czerwcu wymieniłem tylko uszczelke pod kapa bo zaczęła lecieć trochę. Są nowe hamulce w zeszłym roku przód i tył tarcze, tloczki, łożyska, osłony, klocki i zaciski po regeneracji też robiłem to sam na częściach TRW. Nowe napinacze, rolki, paski od alternatora, Klimy, rozrządu.  

Gorzej wygląda id strony wizualnej. Po zakupie miał wgniotke na prawym nadkolu z tyłu. Zostało to profesjonalnie zrobione i nie ma rdzy. Ogólnie autko teoche porysane, mała wgniotka na lewym przednim błotniki. Powiem szczerze że jak odlożę siano to polakieruje całe auto. Ja za swojej kadencji w roku 2017 zrobiłem wyżej wspomniane hamulce, Klime bo nie była sprawna, auto dostało kompresor po kapitalnym remoncie, nowe rurki, węże, chłodnice itd. Generalnie jest to nowa klimatyzacja i chodzi, chłodzi idealnie sporo to kosztowało bo aż 1400zl bez roboty bo sam zrobiłem. Auto dostało nowa tapicerkę w środku,  wjechały kubly w szachownice z szarymi bokami. Stare fotele są w bdb stanie zwykle placki z poduszkami i Ele ledzwie są na sprzedaż. Te nowe są tak samo wyposażone. Planuję włożyć w nie maty grzewcze w tym roku. 

W zeszłym roku zrobiłem też lampy na bixenon u naszego kolegi z forum fafnasty, doszły nowe zarniki po założeniu nowych soczewek bo stary chiński zamiennik zostawił wiele do życzenia.

W zeszłym roku też wjechały nowe rolety do bagażnika pion i poziom. Pionu nie było a poziom był w opłakanym stanie. 

Z planów to mam 

Na ten rok:

- maty grzewcze

-Felgi avus III 18'' na lato 

-czarna podsufitka

-soft 

-silnik tylnej wycieraczki(stary rozebraldm z myślą że go zrobię ale już niestety się nie nadawał bo wirnik był zajechany.)

-gwint bilstein 

-relingi(czarne,  są już w garazu jak będzie cieplej założę je) 

-gril w tym roku zwykły że znaczkiem,  chyba że będzie kasa to od razu z s4

Na przyszły rok czyli 2019 lakier i zderzaki oraz progi s4

Jutro dodam fotki. Auto jest cały czas garażowane, czyste i pachnące. 

Edytowane przez hasahad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Fotek nie dodałem jeszcze ale nadrobię to w tym tygodniu. 

Trochę się zmieniło w aucie 

Sporo dlubania miałem, a mianowicie:

-Wewnętrzne lusterko fotochrom

-konsola 2din

-fotele podgrzewane (dolozone maty) 

-kolektor awx

-wywalony egr 

-dp 2,5" zamiast katalizatora

-wtryski 216 na końcówkach bosch 

-gwint eibach pro Street S

-felgi 18" z nowymi oponami

Jutro jestem umówiony na program z hamowania więc będzie znana moc. 

Aktualnie zabieram się za lakier bo jest słaby naprawdę. 

Do założenia czeka jeszcze tempomat. 

Wszystkie części nabyte na forum od. Was koledzy i wszystko pyka ? po hamowni fotki 

Edytowane przez hasahad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...