Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] Parowanie lamp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć, wszyscy piszą o parowaniu lamp bixenonów a mi parują zwykłe przednie. Skrapla się tam woda, parują, itd. W innym B6 miałem to samo w jednej lampie. Jak temu zapobiec ?

Opublikowano

Witam!
Podepnę się pod temat. Dziś wymieniłem na nowe reflektory ksenonowe oryginały valeo. Po wyjeździe z garażu i krótkiej przejażdżce zauważyłem że prawy jest zaprowany, a w lewym pojawiły się kropelki wody. Czy jest szansa że się to jakoś wygrzeje???

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zdemontować, sprawdzić nieszczelność,uszczelnić,wysuszyć,udrożnić recylkulację powietrza w lampie.Zbyt szczelna też źle.

Opublikowano
Zdemontować, sprawdzić nieszczelność,uszczelnić,wysuszyć,udrożnić recylkulację powietrza w lampie.Zbyt szczelna też źle.

Wszystko sprawdzone, lampy szczelne. Tydzień jeździłem bez klapek osiłaniających ksenony, dziś je zamontowałem i wyciągnąłem szare plastiki z odpowietrzników i po 30 minutach znów zaparkowane...masakra

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

również borykałem  się z tym problemem  w Bi Xenonach , pomogło dokładne obsuszenie lamp  i pozostawienie  je otwarte by temp. się wyrównała  potem   nawiercenie  w lampach małych otworków miedzy kloszem a podstawą lampy  po rogach  bo tam zbiera się woda  ( od spodu lampy  wiertełko 3 mm ) wywaliłem odpowietrzniki  dolne  ,  odpowietrzniki górne skróciłem tak by nie było tego zakrzywienia tylko na równo i lekko poluzowałem klapki  ( mam na śrubki i spinkę ) spinki nie zapinałem i pomogło .

Edytowane przez foni

Opublikowano

Witam, a podpowiecie jak ściągnąć ten biały plastik z odpowietrzników i jak je udrożnić ???

Opublikowano

Witam u mnie przeszło, wyciągnąłem zaślepki odpowietrzników i jak na razie mam spokój, nawet myjnia nie straszna...szkoda tylko że jak reflektory parowały to teraz od wewnątrz są takie delikatne ślady...

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cześć a podpowiesz jak zdemontowałeś te zaślepki odpowietrzników i trzeba wyciągać do tego  lampy ??

Opublikowano
Cześć a podpowiesz jak zdemontowałeś te zaślepki odpowietrzników i trzeba wyciągać do tego  lampy ??

Bez wyciągania lampy, bierzesz płaski śrubokręt i delikatnie podważasz patrząc od góry na lampę

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
20 godzin temu, piti82 napisał:


Bez wyciągania lampy, bierzesz płaski śrubokręt i delikatnie podważasz patrząc od góry na lampę

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

Ja dokładnie nie przyglądałem się reflektorom bo ostatnio mam dużo roboty, ale tez dostane się do dolnych odpowietrzników bez wyciągania lampy??  A po wyciągnięciu tego plastiku czym przetykałeś odpowietrznik, i rozumiem ze już z powrotem plastiku nie zakładałeś tylko tak jeździsz???

Opublikowano

http://cloud.tapatalk.com/s/5a737d43dd227/20180120_171210_001_001.mp4

Odpowietrzniki nie były przytkane, na razie jeżdżę bez tych szarych zaślepek

e3b3cde232ba08710ed9bfd2a8a847fa.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano
21 godzin temu, piti82 napisał:

https://cloud.tapatalk.com/s/5a737d43dd227/20180120_171210_001_001.mp4

Odpowietrzniki nie były przytkane, na razie jeżdżę bez tych szarych zaślepek

e3b3cde232ba08710ed9bfd2a8a847fa.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki wielkie za podpowiedz :) wolnym czasie wezmę się za to, a jeździsz na zwykłych żarówkach, czy na żarnikach ksenonowych ??

Opublikowano

Ksenonowe[emoji4]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
2 minuty temu, piti82 napisał:

Ksenonoweemoji4.png

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

Na takich żarnikach z allegro za 150/200 zł? Jakiej firmy masz i jak się to sprawuje nocą lub na mokrej nawierzchni???

Opublikowano

Palniki Philips 4850K, nie z allegro mają 3 lata z tej chwili. Na starych reflektorach świeciły nie najgorzej ale 283tyś. Zrobiły swoje. Teraz na nowych lampach wygląda to tak:8585039de0fd7e90be717784246d842b.jpgbc04d9bea1f9c43547e836322b47bf6a.jpg

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
W dniu 31.01.2018 o 00:16, piti82 napisał:

Witam u mnie przeszło, wyciągnąłem zaślepki odpowietrzników i jak na razie mam spokój, nawet myjnia nie straszna...szkoda tylko że jak reflektory parowały to teraz od wewnątrz są takie delikatne ślady...

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

Wyciagales gorne czy dolne?

Opublikowano
Wyciagales gorne czy dolne?

eb196cdbaeefcb9ae616ac90fbd37c9b.jpg
Na razie jeżdżę bez tych zaślepek

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
30 minut temu, piti82 napisał:

Palniki Philips 4850K, nie z allegro mają 3 lata z tej chwili. Na starych reflektorach świeciły nie najgorzej ale 283tyś. Zrobiły swoje. Teraz na nowych lampach wygląda to tak:8585039de0fd7e90be717784246d842b.jpgbc04d9bea1f9c43547e836322b47bf6a.jpg

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

Bardzo fajnie to wygląda. To nie jest zestaw oryginalny a wiec jakie masz przetwornice gdzie kupowałeś?? i przerabiałeś coś w lampie??

Opublikowano
Bardzo fajnie to wygląda. To nie jest zestaw oryginalny a wiec jakie masz przetwornice gdzie kupowałeś?? i przerabiałeś coś w lampie??

Dlaczego nie oryginalny?

Pełen oryginał, nawet lampy które wymieniłem są valeo.

Auto wyjechało na ksenonach z fabryki

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Opublikowano
7 minut temu, piti82 napisał:

Dlaczego nie oryginalny?

Pełen oryginał, nawet lampy które wymieniłem są valeo.

Auto wyjechało na ksenonach z fabryki

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Aaa sory, myślałem ze masz zwykle lampy i ze sam zakładałeś żarniki , dla tego wypytywałem czy coś przerabiałeś i z kat brałeś cały zestaw.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.