Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B5 słaba moc diagnoza i naprawa we wlasnym zakresie.


JUZEK1991

Rekomendowane odpowiedzi

Audi a4 b5 90km 1.9tdi AHU

Witam autko kupilem jakos ponad 3 lata temu. Z 2 miesiace po zakupie wymienilem rozrzad a jakies 4mc akumulator bo padl jakie kupilem to  centra futura. Samochodzik odkad kupilem ma swoje lepsze i gorsze dni czesto brakuje mu mocy badz caly czas, slabo pali jak jest rozgrzany z 3-4 razy musi zakrecic zanim zaskoczy jak jest zimny nie ma problemu. podejrzanymi sa rozrusznik i pompa wtryskowa. Pierwsze co pomyslalem to turbina moze odnosnie mocy. Ostatnio poczytalem to turbina, pompa wtryskowa, zawor egr, rozrusznik,szczelnosc ukladu dolotowego jest do sprawdzenia. Jesli oddam do mechanika zeby mi to sprawdzil ile to moze kosztowac samemu raczej nie mam co sie za to brac sam juz nie wiem. Kiedys mialem problem z nastawnikiem na pompie zrobil sie wzer pod deklem i paliwo uciekalo oddalem do mechanika uszczelnil narazie nic nie leci. Jesli byla by to pompa i przypuscmu nie dalo by sie jej zregenerowac to mialem tez w planach wymienic ja na wieksza i wtryski na wieksze zeby dodac jej troche mocy. Tylko jest problem z paliwem kupuje paliwo tansze niby nic sie nie dzialo ale niewiadomo. Co radzicie do mechanika oddac a teraz ciezko o jakiegos w miare uczciwego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...