Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przerywa przy przyspieszaniu


johnys4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu mam pewien problem,  przy dodaniu gazu w podloge z dolnego zakresu obrotów auto zaczyna przerywać, przerywa do ok 4 - 4,5 tys obrotów a później znowu go puszcza, jeżeli przed gwałtownym przyspieszeniem zredukuje bieg i wrzucę go na wyższe obroty to nic się nie dzieje, czasami na 5 lub 6 biegu w trasie potrafi odciąć całkiem turbiny, ale jeśliczne zrzuce go przynajmniej do 1,5tys obrotow to turbiny znowu wstają. Moje podejrzenie padło na zawór n75, wypiąłem kostkę od niego i auto faktycznie zaczęło ciągnąć od dołu bez przerywania, ale wiadomo ze było znacznie słabsze, podmienilem zawór na inny ale problem dalej został, macie jakieś pomysły o co może chodzic?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób logi dynamiczne. Przy odpiętym zaworze to powinno ładować bodajże 0,3 bara więc praktycznie w ogóle to nie powinno jechać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wlasnie podobny problem. Raz jest dobry BOOST a raz ledwo co sie rozpedza. Po tym jak ledwo sie rozpedza i odpuszczę calkiem gaz i znowu nacisne, to jest znowu BOOST. Podmienilem na sprawny w 100% n75 i wciąż to samo. Błąd p1555 17963 - przeładowanie.

Jak mi sie uda coś z tym zrobić to tutaj napisze.

 

@ Udało sie dowiedzieć co jest winne. Przewod podciśnienia idacy do turbo padł. Dostęp wiadomo... kiepski

Edytowane przez Pantediator
Znalezienie usterki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...