Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 LIFT sedan- wymiana oświetlenia na LED


Przemek.1997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym sobie wymienić żarówki na ledy w aucie. Nie chcę kopać 2 razy żeby sprawdzać każdą żarówkę jaka tam jest więc postanowiłem najpierw spytać tutaj. 
Oświetlenie mam tak:

-w bagażniku z góry i z prawej schowek

-wnętrze auta: oświetlenie przednich nóg, schowek pasażera, przy osłonach przeciwsłonecznych no i oświetlenie na suficie przód i tył

-wymieniłbym też postojówki z przodu na ledy

Jakie tam są żarówki? Jakie polecacie? Czy potrzeba żarówki z CANBUS? Do postojówek ile radzicie ledów na żarówce?

Edytowane przez Przemek.1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobię na allegro w wyszukiwarce A4 B5 wnętrze led i wyskoczą Ci aukcje z kompletem oświetlenia led do wnętrza, ja mam takie u siebie i świeci i wygląda to fajnie, ale nie wiem jakie mam bo kupiłem już auto z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem, za 13 żarówek 179zł? To trochę przegięcie, a nie pisze jakie to są...

Edytowane przez Przemek.1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Przemek.1997 napisał:

Właśnie oglądałem, za 10 czy 11 żarówek 170zł? To trochę przegięcie, a nie pisze jakie to są...

Poszukaj, na bank na forum jest rozpiska wszystkich potrzebnych żarówek. Ostatnio u siebie za komplet do wnętrza, bagażnik i oświetlenie drzwi zapłaciłem 70zł. Efekt wow, jak chcesz to mogę Ci podesłać na PW link do gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, przem8 napisał:

Poszukaj, na bank na forum jest rozpiska wszystkich potrzebnych żarówek. Ostatnio u siebie za komplet do wnętrza, bagażnik i oświetlenie drzwi zapłaciłem 70zł. Efekt wow, jak chcesz to mogę Ci podesłać na PW link do gościa.

Ok, mi do drzwi nie trzeba bo tam są czerwone to i tak nic nie da... Zmieniłbym tylko to wnętrze, ok PW

A co do postojówek z przodu? Słyszałem coś żeby nie kupować żarówek które mają mniej niż 5 ledów? Jak to z tym jest? 

Edytowane przez Przemek.1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...