Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zgaslo ponad jazdy z nićego nic


Robert12345

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry. Przepraszam za pisanie po polsku jestem z Czech. Dzienkuje.

2 razy za 14 dni se stalo źe ponad jazdy ujeciu 20 km na skrzyzovanie motor zgas. Probowalem 2 razy krecilo i nic motor nic. Po 5 minutách zprobowalem znowu i normalnie odpalylo jak by nic.Jazda normalna bez szarpanie. Szarpanie zadne przed bledem i po. W serwisu bosch niewypisuje źadnych blendow.Niespotkal śie z tym nigd??

Dzienkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece wymieniałeś kiedyś? Może szwankuje czujnik położenia wału ale raczej powinno wywalić błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cewka zapłonowa lub cewki zapłonowe sprawdzone są ? Jeżeli są lub występują w Twoim motorze to trzeba to sprawdzić. Jaki motor masz  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popisze jeście raz.

1.auto mam 4 lata wszystko ok najechalem 80 tis.km 

2.przed 3 tygodniami bateria auta KO. Z pracy jusz niedojechalem.Dzwonilem bosch serwis chlopak przyjechal autem a przes kabely a jego baterii mie oźiwyl.Jechalem z nim do serwisu zrobil test alternatora czy daje dobrze 14.5 v wsystko OK. Zainstalowal nowou baterii i jechalem do domu.

3.Jeśdzylem 4 dní najechalem 160 km OK

4.5 dzien do pracy a za jazdy u skrzyźowania motor zdech. 3 razy krenćilem a nic jak by benziny niebylo. Zdzwonilem do servisu bosch a po 5 minutach zprobowalem jeścze raz a cuda. Wsystko OK. Zajechalem do serwisu 4 dni mial auto, przeglondaly pompe jeszdzily a OK. Blendow na computeru nic.

5. Najeśdzylem z tym 700 km i znowu wćoraj ten problem. Auto jest w serwisu.

Dzienkuje za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne objawy miałem z pompą paliwa. Nim przestała działać całkowicie po prostu raz działała a raz nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...