Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Jak mógł to zrobić swojej niuni.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

B6 twarda sztuka.. :naughty:

Opublikowano

Taaak, po małym remoncie pójdzie jako bezwypadkowy :kox:

Opublikowano

za pare tygodni bedzie widniała na allegro z napisem lekko muśnieta

kierowca miał twardą głowe

Opublikowano

dach od konstrukcji jakos tak papierkowo sie oderwal :decayed:

Opublikowano

dach od konstrukcji jakos tak papierkowo sie oderwal :decayed:

bo on już był pewnie "bezwypadkowy" :wink4:
Opublikowano

Z tak rozwalonego auta wyszedł z lekkim potłuczeniem głowy :)

Co :audi: to :audi: :>

Opublikowano

Samochód z Kolbuszowej

Niezła kiszka. Musiał nieźle zap.. jak po najechaniu na tył tak wygląda.

Opublikowano

Dobrze że się zmieścił z głową. Jaki wniosek? Gleba ratuje życie :kox:

Tak poważnie to miał duuuużo szczęscia :blink:

Opublikowano

czekam na aukcje z tym kolorem :) bedzie sedanik w dobrej cenie pewnie , bez wypadek :).

Opublikowano

czekam na aukcje z tym kolorem :) bedzie sedanik w dobrej cenie pewnie , bez wypadek :).

Eee tam sedan pewnie pójdzie na żyletki, ale wnętrze s-line będzie niedługo na allegro :kox: Ustawiajcie się w kolejce :wink4:

Koleś miał niesamowitego farta, dobrze że odbił trochę w lewo i na szczęście jechał sam, bo gdyby był tam pasażer... :no:

Opublikowano

pewnie zajechał mu drogę jakiś TIR ( często to robią ...)

nie wieżę żeby z taką prędkością wjechał tak ot w tył ciężarówki...

Opublikowano

Sie podniecacie. Auto to tylko rzecz (srodek), a nie zywa istota..

Jak mógł to zrobić swojej niuni.
no normalenie wypadek.

Najwazniejsze jest zycie ludzkie..

Opublikowano

Sie podniecacie. Auto to tylko rzecz (srodek), a nie zywa istota..

Jak mógł to zrobić swojej niuni.
no normalenie wypadek.

Najwazniejsze jest zycie ludzkie..

a to racja :good: ...

TIR zajezdzajacy droge...hmmm manerw wyprzedzania,zmiany pasa czy czegokolwiek, w samochodzie ciezarowym nie trwa sekunde zeby Ci droge zajezdzac :gwizdanie: . Wiem co masz na mysli Trzeniu ale jadac przepisowo nie bylo by takiej akcji (nie twierdze ze ja tak jezdze bo nie jezdze :naughty: :naughty: )

Raz przy ponad 200 wyjechal mi TIR na A4 bo myslal chyba ze wolniej jade i wyhamowalem ok. 50m przedn nim, ale pretensje w razie wyj.... w niego moglbym miec do siebie chyba raczej, choc gosc z Tira wymusil pierwszenstwo to moja predkosc doprowadzila by do wypadku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.