Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aliexpress - ogólnie


k232

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.01.2018 o 08:37, Robero321 napisał:

ogólnie takich rzeczy nie warto kupować bo nie wiesz czy do ceny zakupu w Polsce nie będziesz musiał zapłacić cła czasami to połowa tego co zapłacisz za sprzęt...

Jaka połowa? 23% + jakieś tam drobne opłaty ok 20-30zł?
Podobno na ali nie można oficjalnie sprzedawać podróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Telefonicz napisał:

"Okazje" to tak.
To o czym piszesz nie jest pełnowartościowym towarem.

Obyś miał rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka połowa? 23% + jakieś tam drobne opłaty ok 20-30zł? Podobno na ali nie można oficjalnie sprzedawać podróbek. 

 

"Oficjalnie" [emoji6] A słyszeliście o ukrytych aukcjach? Masę rzeczy można kupić. I jakoscią wcale nie odbiegają od oryginału-nie wszystko oczywiście. Przykład: buty w przeliczeniu na PLN 68zł. 

 

 

a880e4b18676c157feeca0fe35478a1c.jpg7e2b4166c3a0505e7c578898288b33eb.jpg

 

Wysłane z galaxy s7

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba na Facebook znaleźć grupe np: Aliexpress markowo aukcje ukryte, Uzależnieni od Aliexpress dołączyć do grupy i tam już jest wszystko opisane. Zamawia się oficjalnie inny przedmiot, a sprzedawca wysyła przedmiot który jest opisany na grupie. Głównie ubrania, obuwie, biżuteria, zegarki, okulary, torebki,

 

Wysłane z galaxy s7

 

 

 

 

 

Album z zegarkami do wyboru do koloru.

http://x.yupoo.com/photos/usdcome-hotmail-com/albums

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, ...radek... napisał:

Trzeba na Facebook znaleźć grupe np: Aliexpress markowo aukcje ukryte, Uzależnieni od Aliexpress dołączyć do grupy i tam już jest wszystko opisane. Zamawia się oficjalnie inny przedmiot, a sprzedawca wysyła przedmiot który jest opisany na grupie. Głównie ubrania, obuwie, biżuteria, zegarki, okulary, torebki,

 

Wysłane z galaxy s7

 

 

 

 

 

Album z zegarkami do wyboru do koloru.

http://x.yupoo.com/photos/usdcome-hotmail-com/albums

To co innego, autorowi chodzi o oficjalne aukcje.

A te są ukryte bo właśnie oficjalnie nie można sprzedawać podrobionych markowych rzeczy.

I to dotyczy wszystkich kategorii (odzież, obuwie, elektronika, części samochodowe itd itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat założyłem dla wszystkich, niech sobie każdy wyjaśnia swoje sprawy ☺️

Ja ostatnio kupiłem bluzę zapłaciłem za nią 42 zł wziąłem rozmiar XXL bo tak myślałem, że chińskie rozmiary są za małe no i okazało się faktycznie, że bluza jest za mała a taka ładna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje dużo na ali... Zwłaszcza dużo rzeczy z ukrytych aukcji. Nigdy nie miałem problemów aby coś było nie tak...  Mam też kilku zaufanych sprzedawców z któwymi dogaduje sie przez whatsapp i płacę paypalem i też jest git.

Jeżeli chodzi o ukryte aukcje to niektóre "repliki" są nawet znośne a niektóre to nie odbiegają niczym od oryginału, nawet bym był wstanie powiedzieć żę to ta sama linia produkcyjna, różnica tylko w $  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prawie od roku telefon z chin, oukitel k10000 (trochę cegła, ale bateria jest bezkonkurencyjna) telefon nigdy nie miał żadnego, nawet najmniejszego problemu z zasięgiem w plusie 4G (taka różnica że zamiast lte pokazuje się 4G) język w sofcie też ok, myślę że z 99% jest pl. Może i podzespoły nie są porównywalne z 'flagowcami' samsunga itp ale do normalnego użytkowania w 100% wystarczają, tel nie zamula nie zawiesza się, filmy na yt bez problemu w 60fps odtwarza, otg i wiele innych zalet. Po 11 miesiącach użytkowania zakup 'chińskiego' telefonu uważam za udany i kupił bym jeszcze raz.

Co do cła są oczywiście pewne sposoby na ominięcie zgodne z prawem, ja kupowałem telefon z sklepu który ma swój magazyn w niemczech, więc na drugi dzień po zakupie przywiózł mi kurier paczkę:wink:, żonie kupowałem oukitel k6000 z tym że z 'przesiadką' w NL, więc paczka też została nadana do mnie z UE czyli omineła celny. 

Edytowane przez zabiello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droższe rzeczy z ali zamawiam z magazynów EU. Nie ma cła i jest w miarę szybko. Weźcie pod uwagę ryzyko z ukrytych aukcji kupowania podróbek. Jak wpadnie na cło a celnik nabierze podejrzeń co do oryginalności to jesteście ugotowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...