Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Awaria rns-e


Pszemeg Tki

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, 

Od jakiegoś czasu mam problem z rns-em :-( wygląda następująco: urządzenie samoistnie resetuje się. Wyłącza się po czym uruchamia samo, niejednokrotnie na ekranie pojawiają się "przebicia" paski i nie widać nic na ekranie. Czasem zdarza się, że radia nie da się uruchomić nawet przez tydzień, po czym działa bez zarzutu przez okrągły miesiąc.

Znacie jakiś serwis warty polecenia, który mógłby poradzić sobie z tym problemem? Najlepiej Śląsk, lub taki, do którego mógłbym urządzenie wysłać. Miałem na Śląsku już w 2 serwisach, niestety chłopaki rozkładają ręce. Może bardziej opłacalne byłoby na Aledrogo oddać na taile a kupić inne uzywane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zanim to zrobisz najpierw znajdz kogoś w okolicy i podmienić jego rns-e  na sprawdzenie. Bo może się okazać że to nie w radiu będzie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, schockvvave napisał:

Albo zanim to zrobisz najpierw znajdz kogoś w okolicy i podmienić jego rns-e  na sprawdzenie. Bo może się okazać że to nie w radiu będzie problem.

Sprawdzone, jest wszystko ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to polecam kolege Tom A4 jak wyżej napisano,

a z tym sprawdzeniem to po prostu po moim własnym doświadczeniu, także no kontaktuj się z tomkiem, powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo, raz chodzi wszystko ladnie, raz sie wylacza i nie da sie wlaczyc, dopiero po wyjeciu bezpiecznika zadziala ale nie dziala sterowanie z kiery itd..po jakims czasie wszystko dziala....nie wiem czy to wina radia czy czegos innego ? jak nie radia to gdzie szukac przyczyny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...