Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy klocki do wymiany


Damian Miśtak

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Tydzien temu zapaliła mi się kontrolka od zużytych klocków hamulcowych, sprawdziłem i klocki z zewnątrz wyglądają jeszcze całkiem nieźle, z tyłu troche słabiej ale czujnik mam tylko z przodu. Pogoda ostatnio nie dopisywała więc dopiero dziś postanowiłem zerknąć czy klocki od środka się przetarły czy może czujnik się gdzieś uszkodził. Niestety lewego przedniego koła gdzie znajduje się czujnik nie mogłem zdjąć bo jedna śruba ma zjechany gwint i muszę pierw kupić nową żeby ją jakoś odkręcić:kwasny:. Zdjąłem więc prawe i sprawdziłem grubość klocka od środka i jak na moje słabe oko w dziedzinie motoryzacji to mogą się już nadawać do wymiany, podobnie jak tarcze, zwłaszcza z tyłu, myślę więc o kompletnej wymianie klocki+tarcze przód i tył,ale chciałbym się jeszcze upewnić czy kupować zestaw i brać się za wymianę, czy może kupić śrubę, odkręcić to prawe koło i zobaczyć czy to nie wina przewodu  ;) Przy lewym przednim kole moją uwagę zwrócił równiej przewód który nie jest nigdzie podłączony tylko luźno wisi i pytanie od czego to ;)  Załączam więc fotki klocków przód jak to wygląda, tarcze no i ten przewód.. 

received_540131973014356[1].jpeg

received_540131983014355[1].jpeg

received_540131959681024[1].jpeg

received_540131933014360[1].jpeg

received_540131936347693[1].jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki i tarcze do wymiany. Sprawdź przy okazji zaciski i prowadnice w nich, bo nierówno masz zużyte zarówno tarcze jak i klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...