Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy podejdą felgi z A3/S3 do A4B6? - seryjne 5 ramienne.


zaba84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pytanko czy felgi z obrazka montowane chyba seryjnie w Audi A3/S3 podejdą do A4B6?

Felgi 17 i mają et 56, szerokości tak jak nazwy modelu tych felg nie znam ale podobają mi się. 

Zastanawiam się czy podejdą i czy nie będą za bardzo schowane przez ET56.

??

(foto zapożyczone z aukcji)

 

alu ss3.jpg

Edytowane przez zaba84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwór i rozsaw śrub jest ok z tego co udało mi sie ustalić  ..

Ale zstanawiam się nad tym ET .. :/  Czy wejdzie ... I czy nie będzie schowana ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowana będzie i to bardzo. Ja miałem 18" 7,5J ET 54 i mocno były schowane. Miałem do tego dystanse 20mm i śmiało można było dać większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Gregorski3 napisał:

Schowana będzie i to bardzo. Ja miałem 18" 7,5J ET 54 i mocno były schowane. Miałem do tego dystanse 20mm i śmiało można było dać większe.

Czyli lipa :(  .... A nie orientuje się ktoś czy może ten model felgi jest z mniejszym ET ?

54 minuty temu, Rob@k napisał:

Najwyżej dystans wrzucisz.

Hmmmm.....  Dystanse od biedy mógłbym se wytoczyć .....

A jak to jest z dystansami czy muszę wtedy dawać dłuższe śruby czy przykręcić dystans do piasty a potem felgę do dystansu ? I czy w ogóle jazda z dystansami jest ok czy trzeba na uważać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zaba84 napisał:

Czyli lipa :(  .... A nie orientuje się ktoś czy może ten model felgi jest z mniejszym ET ?

Jeśli występuje tylko w A3 to będzie z dużym et.

 

6 minut temu, zaba84 napisał:

A jak to jest z dystansami czy muszę wtedy dawać dłuższe śruby czy przykręcić dystans do piasty a potem felgę do dystansu ? I czy w ogóle jazda z dystansami jest ok czy trzeba na uważać ?

Może byc przelotowy, wtedy śruba dłuższa o grubość dystansu. Ewentualnie przykręcane do piasty. Jeśli dobrze wykonane to nie ma się czego obawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felg to nie wiem czy występują tylko w A3 ale głównie na A3 takie widziałem.

 

Co do dystansów to załóżmy że dorobie dystanse np 20mm tak jak kolega wyżej pisał to będzie ok przy takiej feldze R17x7,5 ET56 czy wieksze dystanse ?  

I czy bez problemu dokupie gdzieś takie długie sruby do kół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK wygooglałem .... 7,5 cala ET 56 + dystans 25mm + sruby 55mm długie ....   Łącznie po założeniu tego bedzie o 9 mm bardziej schowane niż  8.5 cala et 35 która ponoć wygląda ok .

Przelicznik et    http://uniwers.vot.pl/et/

Tylko jaka opona na taką felgę 215/50R17?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...