Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po zdjęciach wydaje mi się że duzo niżej nie będzie. Poza tym ja bym się tym nie przejmował. Wiele osób na forum ma sam zderzak od eSy albo RSa i jest on niżej niż reszta karoserii. Ja sam mam tak u siebie.

chyba się na nią zdecyduje, jeszcze udało mi się trochę ją utargować :naughty:, także prawdopodobnie zawita na :a4fan:

Opublikowano

Tu jest troche zderzaków i dokładek pokazanych na A4 :naughty:

http://forums.audiworld.com/a4/msgs/1776204.phtml

na tej pierwszej fotce jest ta o którą mi chodzi, jest węższa i bardziej jej wystają do przodu te boki, tylko gdzie to dorwać :wallbash:

Opublikowano

Tu jest troche zderzaków i dokładek pokazanych na A4 :naughty:

http://forums.audiworld.com/a4/msgs/1776204.phtml

na tej pierwszej fotce jest ta o którą mi chodzi, jest węższa i bardziej jej wystają do przodu te boki, tylko gdzie to dorwać :wallbash:

W tamtym roku była na allegro :gwizdanie: wachałem sie nad kupnem jej ale wkońcu swoją oddałem do lakiernika :wink4: i też jest fajnie :kox:

Opublikowano

Tu jest troche zderzaków i dokładek pokazanych na A4 :naughty:

http://forums.audiworld.com/a4/msgs/1776204.phtml

na tej pierwszej fotce jest ta o którą mi chodzi, jest węższa i bardziej jej wystają do przodu te boki, tylko gdzie to dorwać :wallbash:

W tamtym roku była na allegro :gwizdanie: wachałem sie nad kupnem jej ale wkońcu swoją oddałem do lakiernika :wink4: i też jest fajnie :kox:

ale laminat? czy ori plastik??

Opublikowano

ale laminat? czy ori plastik??

wygłądało na orginał bo polakierowana juz była :gwizdanie:

Opublikowano

ale laminat? czy ori plastik??

wygłądało na orginał bo polakierowana juz była :gwizdanie:

jakby się trafiła to bym wziął, tą z laminatu sobie podarowałem, to nie ten wzór, ten poliftowy wygląda znacznie lepiej, szukam do połowy marca, potem malowanie, i zostanie ta ORI, ale tył napewno wyrezam :evil:

Opublikowano

Skąd wziąść ? Mówisz i masz, znalazłem Ci sklep z tą dokładką :wink4:

http://www.jms-fahrzeugteile.de/AerodynamikStyling/Audi-Tuning/A4-B5:::2348_10391_10401.html

http://www.jms-fahrzeugteile.de/AerodynamikStyling/Audi-Tuning/A4-B5/Front-lip-spoiler-Audi-A4-B5::38530.html

no to dokładki napewno nie bedzie, za tą cenę i jeszcze przesyłka, to kupie zderzak od eSy, a to miała być budżetówka, ale Dibo dzieki za link :good:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 16:45_________________________________________________także zostaje ORI, + halogeny + rezane kratki od RSa, i dokładka w kolor :naughty:

Opublikowano

także zostaje ORI, + halogeny + rezane kratki od RSa, i dokładka w kolor :naughty:

Dobra decyzja ja też tak mam i inaczej wygląda przy serii :naughty:

Opublikowano

Skąd wziąść ? Mówisz i masz, znalazłem Ci sklep z tą dokładką :wink4:

http://www.jms-fahrzeugteile.de/AerodynamikStyling/Audi-Tuning/A4-B5:::2348_10391_10401.html

http://www.jms-fahrzeugteile.de/AerodynamikStyling/Audi-Tuning/A4-B5/Front-lip-spoiler-Audi-A4-B5::38530.html

no to dokładki napewno nie bedzie, za tą cenę i jeszcze przesyłka, to kupie zderzak od eSy, a to miała być budżetówka, ale Dibo dzieki za link :good:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 16:45_________________________________________________także zostaje ORI, + halogeny + rezane kratki od RSa, i dokładka w kolor :naughty:

Napisałeś że chciabyś kupić a nie wiesz skąd ją wziąść to Ci podesłałem linka :tongue4: Przy obecnym kursie euro faktycznie kiepsko opłacalna inwestycja. Ciekawy jestem jak Ci to rezanie wyjdzie :wink4:

Opublikowano

Tak, same laminaty :confused4: Niektóre produkty na tej strony to niezłe okazy :polew:

Opublikowano

No własnie laminat :kwasny: , widziałem już tą stronkę ale też nie mają tej do polifta, a ta sama co wam pokazywałem, 120zł, a u tego goscia z alle.. za 100 z przesyłką stargowałem ale jej nie biore, jestem po zmianie przeguba, i dokładka poszła :embarrassed:

Opublikowano

Budżetowo nie kupisz dobrej jakościowo dokładki chyba że ori. Zostaje Ci tylko laminat :confused4:

Opublikowano

dokładka idzie w odstawkę, zostaje tak jak pisałem parę postów wyżej, ORI dokładka w kolor, rezane kratki od RS4 i halogeny :evil:

Opublikowano

kolego nie kupuj laminatu....zaraz Ci sie polamie

Opublikowano

Mi sie taka dokładka też podoba :kox:

Opublikowano

widziałem już z tą dokładką dość ostro ogarnąłęm temat, ale i tak się nie zdecyduje :disgust:, zbieram graty do zderzaka przód, ale to już w moim wątku :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.