Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?


Wandej

Rekomendowane odpowiedzi

Matko lepiej tego nie kupuj :) tu masz oryginalny http://moto.allegro.pl/item559672537_audi_rs4_zderzak_przedni.html :gwizdanie: tylko trzeba będzie błotniki zmienić od RS4 :)

Tylko coś mi się wydaje że kolega chce to zrobić tanim kosztem. A taka zabawa z błotnikami od RSa już trochę kosztuje.

Wiesz co tanie to ..... sam wiesz jakie :)

Albo cos się robi i robi dobrze albo się tego nie robi. Więc jeśli ma być tanio to niech zostanie oryginalny zderzak i tyle. (Oczywiście to jest tylko moje zdanie) Kolega zrobi jak chce. :hi:

Nie tylko Twoje :wink4: A jeżeli chce mieć zderzak ala RS4 to ja bym poszukał na jego miejscu Riegera RS-look. Mam taki u siebie i jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko lepiej tego nie kupuj :) tu masz oryginalny http://moto.allegro.pl/item559672537_audi_rs4_zderzak_przedni.html :gwizdanie: tylko trzeba będzie błotniki zmienić od RS4 :)

Tylko coś mi się wydaje że kolega chce to zrobić tanim kosztem. A taka zabawa z błotnikami od RSa już trochę kosztuje.

Wiesz co tanie to ..... sam wiesz jakie :)

Albo cos się robi i robi dobrze albo się tego nie robi. Więc jeśli ma być tanio to niech zostanie oryginalny zderzak i tyle. (Oczywiście to jest tylko moje zdanie) Kolega zrobi jak chce. :hi:

Nie tylko Twoje :wink4: A jeżeli chce mieć zderzak ala RS4 to ja bym poszukał na jego miejscu Riegera RS-look. Mam taki u siebie i jest :good:

Bo Rieger to nie jest laminat :good: i jest odpowiednio dopasowany do samochodu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Rieger to nie jest laminat :good: i jest odpowiednio dopasowany do samochodu

Zgadza się :wink4: Dlatego warto dać trochę za niego i się cieszyć dobrym zderzakiem. A nie kupować plastiki z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten zderzak Rigera na Allegro można kupic :?: :naughty::kox:

Bo szukałem kilka dni temu zderzka w stylu S4 czy RS4 na Allegro, ale nie znalazłem :disgust::kwasny::angry:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten zderzak Rigera na Allegro można kupic :?: :naughty::kox:

Bo szukałem kilka dni temu zderzka w stylu S4 czy RS4 na Allegro, ale nie znalazłem :disgust::kwasny::angry:.

o ten Riegera, bardzo trudno na alle..., łatwiej trafić od eSki, no i Rski, tyle że to już koszta ( zabawa z błotnikami) :confused4:, chyba że pogadasz z NOSBem, on zwężał zderzak od RS pod zwykłe nadkola :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten zderzak Rigera na Allegro można kupic :?: :naughty::kox:

Bo szukałem kilka dni temu zderzka w stylu S4 czy RS4 na Allegro, ale nie znalazłem :disgust::kwasny::angry:.

Ciężko jest trafić na allegro, rzadko ktoś wystawia :confused4: Mozesz kupić nowy w DE ale to już spory koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym, że wiekszość zderzaków do Audi A4 B5 na Allegro jest źle opisanych przez sprzedających :angry::disgust::kwasny:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym, że wiekszość zderzaków do Audi A4 B5 na Allegro jest źle opisanych przez sprzedających :angry::disgust::kwasny:.

a to swoją drogą, ja teraz szukam dokładki zderzaka, nie mogłem jej znaleźć, ale w Etce znalazłem numer, teraz tylko ją dorwać :evil:, na alle... bez szans coś takiego dorwać, bo tak jak piszesz ludzie nie potrafią opisać porządnie aukcji albo chociaż kodu podać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej dokładki zderzaka szukasz: przedniej czy tylnej ? Ja tylną w idealnym stanie kupiłem za 70 PLN :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tą orginalną?? ja szukam przedniej i tylniej takiej jak ma ten koleś http://t-music.web.surftown.se/other/TumbosA4/start.html , (nawiasem mówiąc oprócz tych przednich lamp autko :kox:, choć po ciemku te lampy nie wyglądają tak źle :gwizdanie:, tyle że SONAR), ale bardziej zależy mi na przodzie bo na tył mam inną wizję :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ori. A autko z linku fajne, nawet ma taki sam spojler na klapie jak ja :naughty:. Jedynie tylnie lampy z dymionym paskiem, przedni zderzak RS no i przednie lampy Valeo zespolone i byłby :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądałem ten filmik to wozik naprawdę elegancki :kox::naughty::decayed::slina:, ale te przednie lampy a'la Audi A4 B8 czy Audi R8 mogą być. O ile wzrok mnie nie myli jak włączał tylne światła to byly dokładnie te LEDy, które nam się podobają :> :naughty::kox::decayed:. Wyglądają i świecą cudownie :slina::shocked::thumbup::buhaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ori. A autko z linku fajne, nawet ma taki sam spojler na klapie jak ja :naughty:. Jedynie tylnie lampy z dymionym paskiem, przedni zderzak RS no i przednie lampy Valeo zespolone i byłby :kox:

no właśnie tylną też muszę tą ori dorwać nawet uszkodzoną po tanich pieniądzach, i wyrezać mój projekt na tył, a przód będę szukał tej dokładki chyba że trafi się jakaś inna fajna, tylko że na Alle, same laminaty :wallbash:, a w te sie boje zainwestowac :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylniej dokładki pod zderzak poszukaj w okolicznych szrotach. Ja jak swoją kupowałem to było ich kilkanaście i wybrałem sobie taką w najlepszym stanie. A jeżeli chodzi o przedni zderzak to pomyśl o tym od eSy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylniej dokładki pod zderzak poszukaj w okolicznych szrotach. Ja jak swoją kupowałem to było ich kilkanaście i wybrałem sobie taką w najlepszym stanie. A jeżeli chodzi o przedni zderzak to pomyśl o tym od eSy :naughty:

szkoda mi kasy na ten od eSy, no i pasowało by już całe body zakładać, a nie stać mnie za bardzo :kwasny:, chcę zrobić coś innego, i własnie ta dokładka mi się tak widzi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylniej dokładki pod zderzak poszukaj w okolicznych szrotach. Ja jak swoją kupowałem to było ich kilkanaście i wybrałem sobie taką w najlepszym stanie. A jeżeli chodzi o przedni zderzak to pomyśl o tym od eSy :naughty:

szkoda mi kasy na ten od eSy, no i pasowało by już całe body zakładać, a nie stać mnie za bardzo :kwasny:, chcę zrobić coś innego, i własnie ta dokładka mi się tak widzi :evil:

Bardzo dobre podejście :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylniej dokładki pod zderzak poszukaj w okolicznych szrotach. Ja jak swoją kupowałem to było ich kilkanaście i wybrałem sobie taką w najlepszym stanie. A jeżeli chodzi o przedni zderzak to pomyśl o tym od eSy :naughty:

szkoda mi kasy na ten od eSy' date=' no i pasowało by już całe body zakładać, a nie stać mnie za bardzo :kwasny:, chcę zrobić coś innego, i własnie ta dokładka mi się tak widzi :evil:

[/quote']

Bardzo dobre podejście :good:

Dzieki Młody , tylko nie wiem czy coś z tego wyjdzie, trudno ją dorawać, a jak patrzyłem w Etce, to ona jest do zderzaka po lifcie, nie wiem czy podejdzie bez problemu do starego zderzaka :mysli:[br]Dopisany: 21 Luty 2009, 22:12_________________________________________________http://der-b5.de/Bild:Bodykit.jpg.html - o takie coś chodzi, tylko jest do polifta, znalazłem na alle... do przedliftowego z laminatu tylko nie wiem cz to dobry wybór jesli chodzi o materiał http://moto.allegro.pl/item563720549_audi_a4_dokladka_zderzaka_przod_super_cena.html , jak myślicie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laminat niebardzo bo będziesz musiał uważać żeby nie popękał :confused4: Zależy ile Cię to będzie kosztowało z malowaniem. Bo jak to nie będzie duża suma to możesz zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laminat niebardzo bo będziesz musiał uważać żeby nie popękał :confused4: Zależy ile Cię to będzie kosztowało z malowaniem. Bo jak to nie będzie duża suma to możesz zaryzykować.

i tak mam malować wszystkie dokładki, wiec malowanie tej bedzie i tak w cenie :wink4:, tylko ze to nie ta ktorej szukam, bardziej podoba mi sie ta poliftowa, zaraz bede pisał do goscia moze ma ta druga[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 17:23_________________________________________________orientuje się ktoś czy ta dokładka bedzie niżej od tej ori chodzi mi o to czy zmniejszy sie odległość zderzaka od gleby, bo nie wiem jak ona się będzie komponować z ori progami i tylną dokładką :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdjęciach wydaje mi się że duzo niżej nie będzie. Poza tym ja bym się tym nie przejmował. Wiele osób na forum ma sam zderzak od eSy albo RSa i jest on niżej niż reszta karoserii. Ja sam mam tak u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...