Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Tryb awaryjny ASB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. da sie jakos wprowadzic skrzynie biegow w tryb awaryjny, zeby tylko chodzila na 3-im biegu? bo chcialem zrobic logi dynamiczne ale do tego potrzebny jest zapiety 3 bieg na stale a jak wiadomo w automacie sie tak nie da :disgust: jakis przekaznik wymontowac albo vagiem? skrzynia DMX 4-o biegowa[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 13:14_________________________________________________ :( buuuuuuu, nikt nic nie wie

Opublikowano

Ja wiem !

Prosta sprawa , odłącz 2 wtyczki od sterownika licząc od dłuższego końca tam gdzie opornik wtyczkę 2 i 3 .

no i skrzynia wejdzie w tryb awaryjny wiem z autopsji . :)

pozdr .

Opublikowano
  • Autor

Dzieki :good: mam nadzieje ze znajde te wtyczki o których mowisz :kox:

Opublikowano

Ja wiem !

Prosta sprawa , odłącz 2 wtyczki od sterownika licząc od dłuższego końca tam gdzie opornik wtyczkę 2 i 3 .

no i skrzynia wejdzie w tryb awaryjny wiem z autopsji . :)

pozdr .

:shocked:

witam. da sie jakos wprowadzic skrzynie biegow w tryb awaryjny, zeby tylko chodzila na 3-im biegu? bo chcialem zrobic logi dynamiczne ale do tego potrzebny jest zapiety 3 bieg na stale a jak wiadomo w automacie sie tak nie da :disgust: jakis przekaznik wymontowac albo vagiem? skrzynia DMX 4-o biegowa[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 13:14_________________________________________________ :( buuuuuuu, nikt nic nie wie

logi w awaryjnym :no:

możesz uszkodzić skrzynie :cool1:

logi dla ASB robimy na 2 biegu :wink4:

ps. użyj szukajki.... wpisz "logi automatem"

np...... http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t15827.0.html;highlight=logi+w+automacie

Dzieki :good: mam nadzieje ze znajde te wtyczki o których mowisz :kox:

nie szukaj.........

Opublikowano
  • Autor

logi w awaryjnym :no:

możesz uszkodzić skrzynie :cool1:

logi dla ASB robimy na 2 biegu :wink4:

ps. użyj szukajki.... wpisz "logi automatem"

np...... http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t15827.0.html;highlight=logi+w+automacie

dzieki za odzew, no wlasnie tak podejrzewalem ze 3 bieg chyba nie bedzie najlepszy, zwlaszcza ze dochodzi wtedy do ponad 160km/h a tu ciezko znalezc taki odcinek :evil: i dzieki za linka bo jest opisany chyba niezly sposob, najpier wyprobuje na sucho czy nie bedzie redukowal do 1 jak depne w podloge :good:

Opublikowano

A nie możesz po prostu wrzucić blokady 2-go biegu?

Opublikowano

najpier wyprobuje na sucho czy nie bedzie redukowal do 1 jak depne w podloge :good:

nie zredukuje.... kapeć w podłogę pow. 1500obr/min

Opublikowano
  • Autor

najpier wyprobuje na sucho czy nie bedzie redukowal do 1 jak depne w podloge :good:

nie zredukuje.... kapeć w podłogę pow. 1500obr/min

Grazie :hi:

A nie możesz po prostu wrzucić blokady 2-go biegu?

no niby moge ale jak dam drazek od zmiany biegow na "2" to skrzynia bedzie operowala dwoma biegami - 1 i 2. ale kolega PAWEŁ69 juz wyjasnil ze powinno byc ok :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.