[b5] jakie klocki na przód?

marek3468

Daj sobie spokój z Jurid'ami, bo strasznie piszczą, jak się troszkę zużyją. Załóż jakieś inne, np Textar, albo jak chcesz tańsze, to Lucas.

poleacam z własnej autopsji że są dobre i nie piszczą :arrowr: Remsa ; TRW/Lucas no i cena przystępna

nie masz jakiegoś potwora pod maską żeby wydziwiadź z klockami i przepłacać

odgrzebie temat bo wlasnie wymienilem klocki :rolleyes:

troche juz o przednich bylo, ale zadnych konkretow czy doswiadczen z uzytkowania.

i tak:

Na poczatku mialem ATE - rewelacja, super hamowaly i przejechalem na nich naprawde kupe km

wymienilem na Ferrodo - zenua! Odczuwalnie slabsze, brak typowej dla OOOO i VW ostrosci i precyzji. Zuzyly sie chyba po 10k km

Teraz zalozylem Lucas TWR

(dlatego ze zostaly w spadku po wymianie kpl tarcz i klockow w passacie, przejechane maja moze 500km, a i tak czeka mnie w niuni wymiana nastepnym razem tarcz, wiec... darowanemu koniowi sie w zeby nie patrzy :decayed:)

Czytalem, malo pochlebne opinie na ich temat - szczegolnie pre cos ich nie darzy sympatia. Co sie z nimi dzieje?? Przegrzewaja sie, piszcza czy jak?? U mnie nie sa jeszcze dotarte, ale na pierwszych kilka hamowan wydaja mi sie lepsze niz ferrodo

Grube tysiące przejechane na ATE.... - ani razu mnie nie zawiodły. Polecam!!! :a4fan:

Na Lukasie zrobiłem w b4 10tys i ....łyse :polew:

jak dla mnie to TEXTAR-y , nie piszczą , ładnie hamują, teraz załozyłem dla próby jakies Walkingi ( brytyjskie podobno ) ale jak tylko "wyłysieją" to zakłądam Textary

Ile przejezdzacie na ATE, a ile na TEXTARACH?? Ja na pierwszych klockach w A4 (wydaje mi sie ze ATE - w ASO powiedzieli ze to wkladaja, ale jeszcze sprawdze na FV od niemca) zrobilem bez przesady te 50-60k km :drool: - sam w to nie wierzylem :shocked:

Testowałem ATE,Textary,Ferrodo,Remsa-kolejność od najlepszych.Na ATE Zrobiłem ponad 50.000km :kox: Na Textarach dużo mniej bo zaciski naprawiałem i je wywaliłem(nierówne zużycie :confused4:) więc się nie liczy, teraz testuje BOSCHA (Textar je produkuje :decayed:) 5000km i hamulce bez zastrzeżeń :thumbup: pełne zadowolenie :dance:

Na ATE Zrobiłem ponad 50.000km