Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Schemat paska wielorowkowego


hardy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z obecnych ma moze schemat paska wielorowkowego do 1.9 AVF 2004r? Mam pasek 1613, wszystko niby powinno pasowac, a mimo to nie moge zalozyc paska. Nie wiem czy zle go ukladam czy moze kolo od pompy wspomagania jest ciut wieksze, bo bylo wymieniane.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie byl 1413 ja mam z 2002 roku...a jak zakladasz napinasz go na alternatorze? ja jak zakladalem to poluzowalem dolna srube alternatora a gorna wykrecilem odchylasz alternator nakladasz pasek i naciagasz go oczywiscie wczesniej musisz sciagnac od agregatu klimy i pogimnastykowac troche nad i pod autkiem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie, zeby trzeba bylo takie kombinacje stosowac. Rolki sa dwie z czego jedna samo napinajac. Sa tylko dwie opcje - to kolko zle mi przyslali lub zle zakladam pasek, ale duzej kombinacji tam nie ma raczej, wiec .. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z obecnych ma moze schemat paska wielorowkowego do 1.9 AVF 2004r? Mam pasek 1613, wszystko niby powinno pasowac, a mimo to nie moge zalozyc paska. Nie wiem czy zle go ukladam czy moze kolo od pompy wspomagania jest ciut wieksze, bo bylo wymieniane.

Pozdrawiam.

Podaj prawidłowe oznaczenie paska.

85ea0f50c7006e71.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem przeboje z tym paskiem,poniewaz nie posiadałem starego na wzór.Niestety nie pamietam rozmiaru mojego ale wydaje mi sie ze byl troche dłuzszy ok.1640/pod warunkiem ze klima chodzi na innym pasku/.Jesli własciwie odchylasz kolko napinacza i twoj nie pasuje to wymien na dłuzszy. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Mógłbyś powiedzieć jak udało się rozwiązać problem? Mam wersje bez wiskozy na jednym pasku. Pasek można wcisnąć tylko na sile. A tak nie powinno być. 6PK13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...