Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prosze o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem moje audi zwiększyło popyt na olej bierze około 4 litry na 10000 tys czy to normalne mam silnik 1.8t  150 koni 2002 rok ma przebieg 209 tys 

Opublikowano

Najczęściej chyba turbo jak nie widać wycieków pod maską z odmy albo pokrywy zaworów. Zdejmij dolot i zobacz luz wirnika. Dobrze pompuje?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, wrestling1000 napisał:

Najczęściej chyba turbo jak nie widać wycieków pod maską z odmy albo pokrywy zaworów. Zdejmij dolot i zobacz luz wirnika. Dobrze pompuje?

 

1 minutę temu, wrestling1000 napisał:

Najczęściej chyba turbo jak nie widać wycieków pod maską z odmy albo pokrywy zaworów. Zdejmij dolot i zobacz luz wirnika. Dobrze pompuje?

 

1 minutę temu, wrestling1000 napisał:

Najczęściej chyba turbo jak nie widać wycieków pod maską z odmy albo pokrywy zaworów. Zdejmij dolot i zobacz luz wirnika. Dobrze pompuje?

nie

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Mario7885 napisał:

Silnik suchy niema wycieku turbo możliwe troszke kopci na wolnych obrotach.

 

 

 

Opublikowano

tez mam avj. przed czipem nie brało nic. Po czipie na moje życzenie ustawione na 1.2 bara w piku zaczeło mi znikać ok 0.3 na 1000km.

Turbo pompuje wzorcowo.

Auta nei oszczędzam

Moze dobrze ze powioli turbo będzie się konczyć bedzie mobilizacja do zrobienia hybrydy:D

Opublikowano
  • Autor

może to uszczelniacze zaworów po czym to sprawdzic samemu ?

Opublikowano

Nie kombinuj turbo do sprawdzenia czy ma luz wirnika

Opublikowano
14 godzin temu, WYSKUN napisał:

tez mam avj. przed czipem nie brało nic. Po czipie na moje życzenie ustawione na 1.2 bara w piku zaczeło mi znikać ok 0.3 na 1000km.

Przed i po chip tuning na jakich olejach ?.

Opublikowano

Tylko liqui moly sht 5w40 od @dzik

Opublikowano
54 minuty temu, WYSKUN napisał:

Tylko liqui moly sht 5w40

Też go często używam oraz odmianę Diesel, dobrze wykonany blend.

Ten LM syntetyczny według mnie jest podobnej jakości jak oleje syntetyczne Neste Oil, mniej znane i tańsze. 

Do bardziej wysilonych jednostek zalewam jednak Millersa CFS.

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 3.02.2018 o 07:59, wrestling1000 napisał:

Nie kombinuj turbo do sprawdzenia czy ma luz wirnika

Bede musiał podjechac do mechanika niech zobaczy co może byc przyczynom i ewentualnie naprawic ale dużo czytałem na forum to najbardziej prawdopodobne uszczelniacze zaworów ale musi to sprawdzic meches bo sam jestem zielony.

Opublikowano
41 minut temu, Mario7885 napisał:

Bede musiał podjechac do mechanika niech zobaczy co może byc przyczynom i ewentualnie naprawic ale dużo czytałem na forum to najbardziej prawdopodobne uszczelniacze zaworów ale musi to sprawdzic meches bo sam jestem zielony.

 

Opublikowano
  • Autor

Dzięki kolego wydaje mi sie że to będą uszczelniacze też mi tak kopci a orientujesz sie o kosztach naprawy jak to wygląda ?

Opublikowano

Uszczelniacze i pierścienie to już ostateczność. Sprawdziłeś luz wirnika, masz olej w icku. Pierwsze co się kończy w naturalny sposób to turbo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.