Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Samochód słabo pali na włączonych xenonach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, nie wiem do którego działu ten temat dodać :P no ale do sedna.. 

Podczas włączania samochodu przy temperaturze poniżej 4 stopni i włączonych xenonach, samochód ma problem z uruchomieniem. To znaczy że musi kilka razy zakręcić aby odpalic. Jeśli odpalam na wyłączonych xenonach to zawsze odpala od strzała :D co to może być? :P

Opublikowano

...podstawa ...AKUMULATOR !!!!  poza tym nie zapala się auta przy obciążeniu światłami...

Edytowane przez megafaka

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, megafaka napisał:

...podstawa ...AKUMULATOR !!!!  poza tym nie zapala się auta przy obciążeniu światłami...

Jak to nie zapala się przy obciążeniu...? A jak masz czujnik światła i w nocy automatycznie światła. Włączają się po włożeniu kluczyka do stacyjki?. Akurat nie mam czujnika. Ale gdy zostawiam samochód z włączonym wyłącznikiem świateł. To po zgaśnie auta gasną i włączeniu zapalają się. I tak to jest 

Opublikowano

Zdecydowanie akumulator. Polecam AGM


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
1 minutę temu, Kajrol napisał:

Jak to nie zapala się przy obciążeniu...? A jak masz czujnik światła i w nocy automatycznie światła. Włączają się po włożeniu kluczyka do stacyjki?. Akurat nie mam czujnika. Ale gdy zostawiam samochód z włączonym wyłącznikiem świateł. To po zgaśnie auta gasną i włączeniu zapalają się. I tak to jest 

...no tak zapomniałem o tym ..w takim razie sprawdź stan naładowania akumulatora oraz jego ładowanie podczas pracy silnika...bo od tego należało by zacząć..

Opublikowano

Taki jest objaw zasiarczonego aku. Odsiarcz go Telwinem, przywróć nominalną pojemność i powinno wszystko wrócić do normy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

No akumulator siedzi Jeszce od nowości czyli 2009 rok :D tak więc. Może mieć już problemy chyba :P

Opublikowano
Jak to nie zapala się przy obciążeniu...? A jak masz czujnik światła i w nocy automatycznie światła. Włączają się po włożeniu kluczyka do stacyjki?. Akurat nie mam czujnika. Ale gdy zostawiam samochód z włączonym wyłącznikiem świateł. To po zgaśnie auta gasną i włączeniu zapalają się. I tak to jest 


Tak jeszcze wracając do tematu świateł - przy czujniku zmierzchu, kiedy odpalam auto, to światła nie włączają się od razu po włączeniu zapłonu, a dopiero gdy rozrusznik skończy swoja prace i silnik odpali.



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.